Klimatyzacja Went-Klima

Montaż i serwis klimatyzacji w stolicy

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Balkonowa 1/169, 03-329 Warszawa Targówek, mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 09:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

O nas
Klimatyzacja Warszawa Went-Klima to firma, która działa na rynku głównie w Warszawie i okolicach. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od początku swojej działalności wykonuje realizacje serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie.

Montaż klimatyzacji w Warszawa, realizujemy w mieszkaniu, domu oraz biurze i innych obiektach. Posiadamy status autoryzowanego serwisu klimatyzacji wielu producentów takich jak: Mitsubishi, Daikin, Fujitsu, Fuji Electric, Gree, LG, Panasonic oraz Samsung.

Nasi pracownicy uczestniczą w corocznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Dzięki szkoleniom jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami dotyczącymi spraw przy montażu nowoczesnych systemów klimatyzacji w Warszawie. W przypadku wystąpienia awarii i zamówienia w firmie Went-Klima serwisu klimatyzacji również posiadając dużą wiedzę w zakresie obsługi technicznej klimatyzatorów, możemy świadczyć nasze usługi profesjonalnie i szybko naprawić każdą napotkaną awarię systemów klimatyzacyjnych. Nasze wszystkie realizacje wykonujemy na terenie Warszawy i okolic.

Przegląd klimatyzacji w Warszawie, należy wykonywać systematycznie przynajmniej jednej raz w roku, dotyczy to mieszkań, domów. Natomiast w instalacjach klimatyzacji w biurze należy realizować przeglądy klimatyzatorów dwa razy w roku z uwagi na większe użycie systemu klimatyzacji. Przegląd klimatyzacji to nie tylko odgrzybienie całego układu klimatyzacyjnego, aby zapobiec rozwijaniu się bakterii w klimatyzatorach. Sprawdzamy prawidłowość wszystkich funkcji klimatyzatorów danego systemu klimatyzacyjnego. Oczyszczenie jednostek zewnętrznych i wewnętrznych klimatyzacji to głównie aspekt aby klimatyzatory estetycznie wyglądały w mieszkaniu, domy czy też pomieszczeniach biurowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą w zakresie wykonywanych instalacji serwisu i montażu klimatyzacji w miejscowości Warszawa. Polecamy skontaktować się i umówić na Bezpłatną wycenę systemu klimatyzacyjnego w domu, mieszkaniu oraz biurze.
Opis działalności
Klimatyzacja Went-Klima to firma specjalizująca się w montażu klimatyzacji w Warszawie. Prowadzimy również serwis klimatyzacji w stolicy oraz autoryzowany serwis ASO wielu firm.
Produkty i usługi
Klimatyzacja Warszawa Went-Klima oferujemy Ci profesjonalne usługi w zakresie doradztwa, projektowania, serwisu oraz montażu klimatyzacji w Warszawie

Jeżeli masz dość upałów i lubisz oddychać czystym powietrzem klimatyzacja jest właściwym rozwiązaniem. Skontaktuj się z firmą Went-Klima a pomożemy w wyborze odpowiedniego klimatyzatora dla Twoich potrzeb do mieszkania, domu ale i również biura.

Klimatyzacja ma na celu utrzymywanie wybranej temperatury, oczyszczanie powietrza i utrzymywanie właściwej wilgotności powietrza w domu, mieszkaniu.

Wśród klientów prywatnych, największym zainteresowaniem cieszą się klimatyzatory ścienne, jednak niezależnie od Twoich potrzeb, nasi doświadczeni doradcy czekają, aby Ci pomóc.

Dzięki ofercie firma Went-Klima jest w stanie Ci pomóc w każdym z poniższych tematów:

• klimatyzacja w mieszkaniu, domu oraz biurze
• montaż klimatyzacji w Warszawie do mieszkania, domu, biura
• serwis klimatyzacji w Warszawie dla mieszkań, domów, biur

Prowadzimy również fachowy serwis klimatyzacji na terenie Warszawy wymienionych producentów systemów klimatyzacji takich jak: Fujitsu, Fuji Electric, Gree, Daikin, LG, Samsung, Mitsubishi oraz Panasonic.Niezależnie od tego, czy klimatyzator był montowany przez firmę Went-Klima. Zgłoś się do naszej firmy klimatyzacyjnej do działu serwisu klimatyzacji a zadbamy, aby klimatyzatory służyły Ci przez wiele lat bez występowania awarii.

Oferujemy montaż systemów klimatyzacji do biura, firm oraz przedsiębiorstw.

Ponieważ każdy biznes jest inny, oferujemy Ci indywidualne rozwiązania dotyczące dobrania odpowiedniego systemu klimatyzacji dla Twojego budynku. Skontaktuj się z firmą Went-Klima i opowiedz czego potrzebujesz z zakresu klimatyzacji, grono naszych doświadczonych pracowników pomoże i doradzi, który klimatyzator wybrać i jakie jest najlepsze rozwiązania systemu klimatyzacyjnego. Zaplanujemy również szybką realizację zamówienia dotyczącego systemów klimatyzacyjnych w Warszawie.
Marki i specjalizacje
W ofercie Went-Klima możesz znaleźć najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu montażu klimatyzacji w Warszawie. Dla naszych klientów mamy w ofercie następujących producentów klimatyzatorów: Fujitsu, Fuji Electric, Mitsubishi, LG, Daikin, Gree, Panasonic oraz Samsung.

Zapraszamy do obejrzenia na naszej stronie firmowej aktualnej oferty systemów klimatyzacji powyższych producentów. Ze wszystkich w/w firm posiadamy Certyfikaty, że jesteśmy autoryzowanym montażystą, serwisantem tych firm.
Certyfikaty
Klimatyzacja Warszawa Went-Klima jest autoryzowanym partnerem serwisowym wielu firm: Mitsubishi, Fujitsu, Fuji Electric, LG, Gree, Samsung, Daikin oraz Panasonic. Poniżej zamieszczamy aktualne certyfikaty. Corocznie uczestniczymy w szkoleniach montażowych dotyczących system klimatyzacji aby być na bieżąco ze zmianami technicznymi. Dzięki uczestnictwie w szkoleniach jesteśmy wstanie klientom firmy Went-Klima zagwarantować najwyższą jakość usług serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe