KreatorzyImprez Agencja Reklamowa

Biura reklamy
ul. Bolesławicka 12, 03-325 Warszawa Targówek, mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma KreatorzyImprez Agencja Reklamowa prowadzi działalność w branży Biura reklamy. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 600 950...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę KreatorzyImprez Agencja Reklamowa. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Bolesławicka 12, 03-325 Warszawa.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.28419N, 21.03138E. [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom KreatorzyImprez Agencja Reklamowa, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
W
Wika
Uważam,że to bardzo profesjonalna firma.Ludzie z pasją.Animatorki wynajęte przeze mnie były świetne.Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły.Aż miło było na nie patrzeć.Polecam kreatorzyimprez. pl
M
Matylda
Pod koniec czerwca organizowałam 18-stke mojej bratanicy.Zamówiony był Dj ,fontanna z czekoladą, maszyna do popcornu oraz katering.Wszystko wyszło świetnie!Wszystko było dopięte na ostatni guzik.Moja bratanica na pewno zapamięta te urodziny na długo!
S
Sandra
Jestem naprawdę pod wrażeniem profesjonalizmu tej firmy i wysokiej jakości usług. Od lat korzystam z tzw. pakietu urodzinowego. Za jedyne 350 zł otrzymujemy 2 godziny opieki nad dzieci i atrakcje takie jak, modelowanie balonów, malowanie buziek czy wata cukrowa. Uważam, że to naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze.
K
W
Kasia W
W poprzednie wakacje robiliśmy urodziny syna w ogródku. Wynajęliśmy dużą dmuchaną zjeżdżalnie, watę cukrową oraz animatorkę. Animatorka Patrycja, rewelacja, świetny kontakt z dziećmi. Polecam, mają atrakcyjne ceny.
W
Wiolka
Bardzo dobre animatorki na urodziny. Polecam Wiola od Laury z Zielonki.
A
achmielu
Wynająłem od nich maszyn do produkcji waty cukrowej oraz dmuchaną zjeżdżalnie, polecam
M
Mariusss1
Firma posiadajająca mnóstwo ciekawych atrakcji dla dzieci. Polecam urodziny dziecka przebiegły świetnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.