Zoeller Tech Sp. z o.o.

Pojazdy specjalistyczne - pojazdy komunalne - serwis

Pojazdy specjalistyczne
ul. Bukowiecka 92, 03-893 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 331 12 90
Zoeller Tech Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Ekocel zlokalizowana jest w Rekowie Górnym, w powiecie puckim, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań. Oferta skierowana jest do firm komunalnych. Jesteśmy liderem Grupy Zoeller i reprezentujemy producenta na polskim rynku. Ponadto jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem serwisowym i handlowym, znanej i renomowanej firm FAUN.

W naszej ofercie znajdą Państwo unikalną gamę zabudów, które stworzone są w oparciu o linie produktów: MICRO XL, MINI, MEDIUM, MAGNUM. Dysponujemy również pojazdami typu Sideloader SLF i SLF XL. Zabudowy są przygotowane w ten sposób, aby można było przetransportować różnego rodzaju frakcje odpadów.

Skrzynie ładunkowe posiadają szeroki zakres pojemności (od 7 m3 do 31 m3), dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientowi odpowiednie rozwiązanie. Do każdego podchodzimyindywidualnie, zważając na konkretne potrzeby. Zabudowy posiadają otwarte lub zamknięte wrzutniki, które pasują do wszystkich typów pojemników.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- pojazdy do wywozu odpadów,
- uniwersalne zamiatarki miejskie VIAJET,
- systemy załadowcze.

Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2015 i 14001:2015. Naszą wizytówką są odpowiednio doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy. Potwierdzeniem rzetelności jest ponad 2000 pojazdów ze znakiem EKOCEL, które codziennie wykorzystują firmy komunalne.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Ekocel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń