Argox Eco Energia Sp. z o.o.

Audyt efektywności energetycznej

Rzeczoznawcy
ul. Dalanowska 46/59, 03-566 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Argox Eco Energia Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Argox Eco Energia prowadzone powstało w Warszawie w 2019 roku. Firma świadczy usługi w zakresie świadectw energetycznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie świadectw energetycznych. Argox Eco Energia specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów energetycznych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim plan gospodarki niskoemisyjnej, charakterystyka energetyczna oraz plan zaopatrzenia w ciepło. W ofercie znajdują się między innymi:

- audyt remontowy,
- audyt energetyczny przedsiębiorstwa,
- audyt energetyczny źródła ciepła,
- audyt energetyczny sieci ciepłowniczej,
- doradztwo w zakresie efektywności energetycznej.

W zakres usług wchodzi również efektywność energetyczna kotłów i klimatyzacji, okresowe przeglądy budowlane oraz ocena efektywności energetycznej systemów klimatyzacji. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość wykonywanych czynności. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń