"Argox" Sp. z o.o.

Efektywność energetyczna budownictwa

Świadectwa energetyczne
ul. Dalanowska 46 lok. 59, 03-566 Warszawa Targówek, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 463 707
227436938
argox@poczta.fm
602220228
argox@argox.com.pl
604443003
Adres korespondencyjny
ul. Dalanowska 46 lok. 59, 03-566 Warszawa Targówek, mazowieckie

Informacje

O nas
Argox Sp. z o.o. specjalizuje się w działalności związanej z poprawą efektywności energetycznej. Opracowujemy:
• audyty energetyczne przedsiębiorstw,
• audyty energetyczne,
• audyty remontowe,
• audyty efektywności energetycznej,
• audyty efektywności ekologicznej,
• projektowane charakterystyki energetyczne,
• świadectwa charakterystyki energetycznej,
• plany zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe,
• plany gospodarki niskoemisyjnej.
Argox Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Wykonujemy:
• projekty budowlane i wykonawcze,
• pełnobranżowy nadzór inwestorski,
• przeglądy okresowe budynków.
Opis działalności
Argox Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi z zakresu poprawy efektywności energetycznej. Opracowujemy audyty energetyczne, audyty energetyczne przedsiębiorstwa, audyty efektywności energetycznej, audyty efektywności ekologicznej, świadectwa energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne. Wykonujemy projekty budowlane, w tym w szczególności projekty termomodernizacji budynków.Ponadto oferujemy pełny zakres usług inwestorstwa zastępczego oraz prowadzimy pełnobranżowy nadzór inwestorski.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje świadectwa energetyczne budynków i lokali, charakterystyki energetyczne obiektów nowo projektowanych, kompleksowe audyty energetyczne budynków, lokalnych źródeł ciepła, lokalnych sieci ciepłowniczych, audyty remontowe budynków mieszkalnych oraz audyty efektywności energetycznej. Opracowujemy
audyty energetyczne przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o efektywności energetycznej.
Nasi certyfikatorzy i audytorzy energetyczni to specjaliści najwyższej klasy, którzy poza wymaganymi uprawnieniami, dysponują ogromnym doświadczeniem. Do tej pory opracowali ponad 10000 świadectw energetycznych, kilka tysięcy audytów energetycznych i remontowych, audytów efektywności energetycznej i efektywności ekologicznej.
Audyt energetyczny zawiera wytyczne do projektu termomodernizacji oraz jest bezwzględnie wymagany w przypadku ubiegania się o dofinansowanie inwestycji.
Obowiązkowy audyt energetyczny przedsiębiorstwa wprowadziła ustawa o efektywności energetycznej.
Świadectwa energetyczne są obowiązkowe w przypadkach opisanych w ustawie o charakterystyce energetycznej budynków. Celem wprowadzenia świadectw energetycznych jest propagowanie budownictwa efektywnego energetycznie i w rezultacie ograniczenie zużycia energii w budynkach, a co za tym idzie obniżenia kosztów ich eksploatacji.
Charakterystyka energetyczna musi być dołączona do projektubudynku. Prawidłowo wyznaczona charakterystyka energetyczna pozwala, już na etapie projektowania, przyjąć takie rozwiązaniu, które w przyszłości zaowocują możliwie najniższym zużyciem energii przez budynek.
Marki i specjalizacje
Opracowujemy: audyty energetyczne i remontowe, audyty energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej, audyty efektywności ekologicznej, projektowane charakterystyki energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej, plany zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.
Wykonujemy: projekty budowlane i wykonawcze, pełnobranżowy nadzór inwestorski, przeglądy okresowe budynków.
Certyfikaty
Świadectwa energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne, audyty energetycznewykonujemy profesjonalnie, zgodnie z przepisami prawa, w wyjątkowo krótkich terminach i po konkurencyjnych cenach.Każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i dbałością o jakość oraz terminowość wykonania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń