Jan Liszka Skup Metali Kolorowych

Skup złomu, metali kolorowych oraz makulatury.

Złom i surowce wtórne
ul. Horodelska 20, 03-522 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek 07:30 - 17:00
Wtorek 07:30 - 17:00
Środa 07:30 - 17:00
Czwartek 07:30 - 17:00
Piątek 07:30 - 17:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ul. Czapelska 33 04-081 Warszawa
515090903
agata_liszka@wp.pl
Jan Liszka Skup Metali Kolorowych

Informacje

Opis działalności
Firma Jana Liszki zajmuje się mechaniką maszyn i skupem metali kolorowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1997 roku, a jego siedziba mieści się w Warszawie.
Produkty i usługi
Zajmujemy się głównie złomu stalowego i żeliwnego, metali kolorowych oraz makulatury. Dysponujemy wagą samochodową do 20 ton oraz własnym transportem. Pozwala nam to na odbiór surowców bezpośrednio od Klienta i szybką obsługę. Mniejsze gabaryty ważymy na wagach elektronicznych.

Nasza oferta jest kierowana do osób fizycznych i przedsiębiorstw. Nasi stali Klienci lub tacy, którzy chcą sprzedaż hurtową ilość towarów, mogą liczyć na specjalne ceny. Istnieje możliwość opłacenia materiałów gotówką lub poprzez przelew.

W skupie przyjmujemy następujące surowce:
- aluminium,
- miedź,
- mosiądz,
- brąz,
- ołów,
- cynk i cynę,
- żelazo i stal,
- makulatura.

Przejmujemy wióry, puszki, elementy i wszystkie rodzaje wymienionych materiałów. Skupujemy akumulatory ołowiowe, gazety, książki oraz profile aluminiowe.

Kompleksowo zajmujemy się usługami związanymi z odzyskiem surowców wtórnych ich segregacją, zagospodarowaniem oraz utylizacją. Wystawiamy faktury VAT i karty przekazania odpadów według najnowszych wzorów. Naszą działalność poszerzyliśmy o prace ziemne, wykopy i rozbiórki za pomocą koparko-ładowarki renomowanej firmy CAT. Pracownicy firmy są wykwalifikowani i fachowo odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy ze Skupem Metali Kolorowych Jana Liszki.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń