Jan Liszka Skup metali kolorowych

Skup złomu, metali kolorowych oraz makulatury.

Złom i surowce wtórne
ul. Horodelska 20, 03-522 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek 7:30 - 17:00
Wtorek 7:30 - 17:00
Środa 7:30 - 17:00
Czwartek 7:30 - 17:00
Piątek 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jan Liszka Skup metali kolorowych

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę, której działalność skupia się na kupowaniu złomu oraz metali kolorowych, jak również mechaniką maszyn. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Jan Liszka.
Produkty i usługi
Zajmujemy się głównie skupowaniem złomu stalowego i żeliwnego, metali kolorowych oraz makulatury. Dysponujemy wagą samochodową do 20 ton oraz własnym transportem. Pozwala nam to na odbiór surowców bezpośrednio od Klienta. Mniejsze gabaryty ważymy na wagach elektronicznych. Ofertę kierujemy do osób fizycznych i przedsiębiorstw. Nasi stali Klienci oraz osoby chcące sprzedać hurtową ilość towarów mogą liczyć na specjalne ceny. Istnieje możliwość opłacenia materiałów gotówką lub poprzez przelew.

W skupie przyjmujemy następujące surowce:
- aluminium,
- miedź i mosiądz,
- brąz oraz ołów,
- cynk i cynę,
- żelazo i stal,
- makulatura.

Przejmujemy wióry, puszki, elementy i wszystkie rodzaje wymienionych materiałów. Skupujemy akumulatory ołowiowe, gazety, książki oraz profile aluminiowe. Nasi pracownicy sprawnie wykonują wszystkie powierzone im zadania i chętnie udzielą odpowiedzi na pytania nurtujące Klientów.

Kompleksowo zajmujemy się usługami związanymi z odzyskiem surowców wtórnych ich segregacją, zagospodarowaniem oraz utylizacją. Wystawiamy faktury VAT i karty przekazania odpadów według najnowszych wzorów. Naszą działalność poszerzyliśmy o prace ziemne, wykopy i rozbiórki za pomocą koparko-ładowarki renomowanej firmy CAT.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy ze Skupem Metali Kolorowych Jana Liszki, której siedziba znajduje się w Warszawie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń