Balza Papier pakowy

Sprzedaż papieru białego i szarego, opakowań oraz nadruki na oferowanym papierze

Papier
ul. Pożarowa 10, 03-308 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 239 196
Może cię zainteresować
Balza Papier pakowy

Informacje

Opis działalności
Firma Balza rozpoczęła działalność w 1984 roku. Mieści się w Warszawie (woj. mazowieckie). Osobą decyzyjną w firmie jest Robert Łabuś. W Balza można zakupić papier o wszelkiego rodzaju przeznaczeniu.
Produkty i usługi
Od wielu lat oferujemy najwyższej jakości produkty w branży opakowań papierowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem z doświadczeniem i tradycjami. Posiadamy wielu stałych i zadowolonych ze współpracy Klientów. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa, od małych sklepów po duże zakłady produkcyjne. Wszystkich Klientów traktujemy indywidualnie i swoją ofertę dostosowujemy do specyficznych potrzeb każdej firmy.

Rodzaj papieru dobieramy w zależności od jego przeznaczenia i zastosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo papier pergamin jednostronnie silikonowany w arkuszach, stosowany do wypieku ciast, papier pakowy powlekany polietylenem, używany do pakowania żywności oraz wyrobu toreb i kopert. Do tego samego celu przeznaczony jest również papier pakowy siarczan bielony oraz półpergamin bielony. Do produktów bardzo tłustych lub wilgotnych polecamy pergamin wodo- i tłuszczoszczelny.

Firmy zajmujące się sprzedażą towarów ekskluzywnych, odzieży, obuwia, czy wyrobów jubilerskich również znajdą coś u nas. Oferujemy papier pakowany bezkwasowy, półpergaminowy. Jest to bardzo delikatny i wydajny papier, używany do wykładania pudełek.

Do pakowania towarów przemysłowych odpowiedni jest papier pakowy szary, dostępny w arkuszach lub na roli. Szary papier groszkowy z kolei nadaje się do zabezpieczania towarów w czasie transportu.

Posiadamy w sprzedaży również folię bąbelkową zabezpieczającą, oraz folię stretch, służącą do owijania ładunków na paletach. Folia stretch jest łatwa w użyciu, ekonomiczna i dobrze zabezpiecza towar przed wilgocią.

Kolejnym z naszych towarów są torby papierowe wykonane z każdego rodzaju papieru pakowego, fałdowe i płaskie. Torby papierowe mogą być powlekane aluminium lub folią, posiadają często również dno w kształcie sześciokąta. Torby ekologiczne, pochodzące z recyklingu, również świetnie się sprawdzają. Na każdym papierze lub torbie można zamówić nadruki reklamowe.

Zapraszamy do stałej współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń