"Manner Poland" Sp. z o.o.

Zestawy jezdne Manner są tam, gdzie potrzebna jest mobilność, łatwość poruszania

Koła i zestawy jezdne
ul. Przecławska 5, 03-879 Warszawa Targówek, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 678 99 51
Adres korespondencyjny
ul. Przecławska 5, 03-879 Warszawa Targówek, mazowieckie

Informacje

O nas
Manner Poland jest polską firmą działającą w obszarze kół i zestawów jezdnych. Spółka jest w 100 % własnością firmy MANNER - fińskiego producenta wysokiej jakości kół i zestawów jezdnych. Manner Poland działa w Polsce od 1995 r. poprzez własny magazyn i biuro sprzedaży w Warszawie.

Celem firmy Manner Poland jest:
- marketing, sprzedaż, dystrybucja wysokiej jakości produktów marek firm Manner i LAG,
- oferowanie i dostarczanie technicznego wsparcia dla wszelkich klientów w Polsce,
- serwis po sprzedaży dla dystrybutorów i klientów na polskim rynku,
- działanie jako pośrednik pomiędzy użytkownikiem końcowym / klientem a producentem - firmą Manner.

Manner produkuje wysokiej jakości zestawy kołowe już ponad 50 lat. Siłą napędową firmy, oprócz jej aktywności, jest ponad 100 – letnie doświadczenie w obróbce metalu, a następnie przetwarzaniu materiałów syntetycznych. Asortyment wyrobów firmy Manner obejmuje tysiące różnych typów zestawów kołowych.

Zasadnicze inwestycje firmy zawsze były skierowane na jakość produktu, a także testy techniczne oraz estetykę projektowania.

W roku 1995 firma Manner uzyskała certyfikat jakości ISO 9001, a w roku 2001 certyfikat ISO 14001 dotyczący standardów ekologicznych.

Skandynawski lider w produkcji zestawów kołowych.

W Finlandii, gdzie zestawy kołowe Manner stanowią obiekt koncepcji, firma jest faktycznym liderem rynku. W pozostałych krajach skandynawskich Manner jest uznaną marką. Blisko 2/3 produkcji jest przeznaczone na eksport. Sieć dystrybucji w Finlandii obejmuje praktycznie cały kraj, a rynki zagraniczne reprezentuje ponad 20 importerów.

Firma Manner posiada własne przedstawicielstwo zagraniczne – Manner Poland Sp. z o.o. w Polsce.

Tradycja i umiejętności wyróżniają firmę Manner.

W roku 1890 firma Manner, z siedzibą w Hanko, rozpoczęła swoją działalność od robót blacharskich. Na początku minionego wieku słynne fińskie herbatniki "Hangon Keksi" były pakowane w metalowe pudełka - dzieło firmy Manner.
Opis działalności
Producent kółek i zestawów kołowych do wózków magazynowych i urządzeń transportu wewnętrznego. Kółka transportowe, zestawy kołowe oraz zestawy jezdne. Wysokiej klasy zestawy kołowe Manner spotykane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest mobilność, łatwość przemieszczania się, trwałość i niezawodność. Korzystne rozwiązania w zakresie wysokiej jakości zestawów kołowych. Manner posiada ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zestawów kołowych.
Produkty i usługi
Asortyment wyrobów firmy Manner obejmuje tysiące różnych zestawów jezdnych. Najważniejszą grupą użytkowników produktów Manner są producenci wózków magazynowych, kuchni przemysłowych, producenci branży żywieniowej, systemów ekspozycji sklepowej oraz przedstawiciele sektora opieki zdrowotnej. Zestawy jezdne Manner można również znaleźć w paletach transportowych i wyposażeniu szpitali.

Głównymi użytkownikami zestawów kołowych Manner są:
- linie produkcyjne, producenci sprzętu dla szpitali i restauracji,
- przemysł spożywczy,
- systemy sprzedaży detalicznej,
- szpitale i centra rehabilitacji,
- catering.

Wszystko toczy się na kołach MANNER.

Z oferty firmy Manner można wybrać zestawy kołowe dla większości urządzeń, których prędkość przemieszczania się nie przekracza 4 km/h.

Zestawy kołowe Manner poruszają siępłynnie, lekko skręcają i wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki. Firma Manner posiada w Finlandii 30 dystrybutorów swoich produktów. Na świecie firma reprezentowana jest w 20 krajach.

Typowe zastosowanie produktu to np.: kontenery do dystrybucji w branży spożywczej, sprzęt dla szpitali i centrów rehabilitacji, kuchnie przemysłowe, wózki i stoliki cateringowe, meble biurowe, wózki do sprzątania.

* Zestawy jezdne do mebli
* Zestawy jezdne do sprzętu lekkiego
* Koło Wheel 2000
* Koła Tango
* Koła Tango G-2
* Zestawy jezdne osprzętowe
* Zestawy jezdne przemysłowe
* Zestawy jezdne Samba
* Koła pneumatyczne
* Zestawy jezdne do dużych obciążeń
* Zestawy jezdne odporne na ciepło
* Zestawy przewodzące ładunki elektryczne
* Produkty specjalne

Stale rozwijamy nasze produkty zgodnie z życzeniami naszych klientów, uwzględniając postęp w sektorze surowców i logistycznym. W ten sposób nasi klienci otrzymują najlepsze rozwiązania dla zestawów kołowych, spełniające ich wszystkie potrzeby.
Marki i specjalizacje
Manner produkuje w Finlandii wysokiej jakości zestawy jezdne od ponad 60 lat. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w obróbce metali i tworzyw sztucznych.

Firma Manner posiada w Finlandii 30 dystrybutorów swoich produktów.

Na świecie firma reprezentowana jest w 20 krajach.

Większość produktów firmy Manner jest wytwarzana w zakładach w Hanko, w Finlandii. Główny nacisk przy produkcji położony jest na przetwórstwo tworzyw sztucznych we własnych formach a także na cięcie i obróbkę blachy.
Certyfikaty
Firma dokonuje dużych inwestycji w zakresie jakości i testowania produktów. Manner posiada certyfikat jakości ISO 9001 (2000) oraz ISO 14001 (2004). Manner zdobył nagrodę za wzornictwo w prestiżowym konkursie Red Dot Design.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń