Elizjum Dom pogrzebowy

Profesjonalnie, Godnie i z szacunkiem

Usługi pogrzebowe
ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(16 opinii) napisz opinię
Elizjum Dom pogrzebowy

Informacje

O nas
Naszą misją jest, by każdy powierzony naszej firmie pochówek odbył się na najwyższym poziomie - wysoka kultura pogrzebu jest dla nas najważniejsza.
Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, co powoduje, że przygotujemy dla Państwa wycenę zgodnie z założonym budżetem.
Proszę się nie martwić, że nie ma grobu, że nie wiadomo kto ma dać zgodę na dochowanie do grobu już istniejącego, że nie wiedzą Państwo czy pogrzeb ma być tradycyjny czy z kremacją, religijny czy świecki, jakie mają być treści na szarfach itp.
Z każdym pytaniem proszę dzwonić o każdej porze, pod podany całodobowy numer telefonu: 513 059 721.
Opis działalności
Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów wyznaniowych i świeckich, zarówno tradycyjnych jak i urnowych. Charakteryzuje nas wysoka jakość świadczonych usług za bardzo przystępną cenę. Nasze biura znajdują się po obu stronach Wisły - dla Państwa komfortu: ul. Radzymińska 163 (wjazd od ul. Jórskiego) oraz ul. Powązkowska 10
Produkty i usługi
* Kompleksowa organizacja pogrzebów religijnych i świeckich- z mistrzem ceremonii
* Eksportacja - całodobowy transport ciała do chłodni
* Przechowanie ciała do dnia pogrzebu
* Przygotowanie ciała do pochówku
* Transport międzynarodowy
* Wystawienie ciała w kaplicy
* Wyznaczenie daty pogrzebu w kościele
* Wykonanie opłat kancelaryjnych w zarządzie cmentarza
* Kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS
* Transport karawanem w dniu pogrzebu
* Kremacja - spopielenie ciała osoby zmarłej, przechowanie urny z prochami

Oferujemy również szeroki wybór trumien i urn do pochówku, pogrzeb dziecka, tabliczki pogrzebowe, Kwiaty (wieńce, wiązanki, stroiki), szarfy, klepsydry, e-klepsydry oraz obrazki pamiątkowe.

Dajemy możliwość zamieszczenia nekrologu, wynajęcia autokaru lub minibusa, zapewniamy oprawę muzyczną w trakcie nabożeństwa lub przy grobie.


Telefoniczne niezobowiązujące wyliczenie kosztów pogrzebu: 513-059-721 (telefon całodobowy)
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami trumien i urn, jesteśmy producentem tabliczek pogrzebowych, dzięki czemu tekst na tabliczce można dowolnie modyfikować, klepsydry są do odbioru na miejscu "od ręki" do wyboru kolorowe lub czarno-białe, różne wzory.
W biurze posiadamy wyselekcjonowane urny od różnych dostawców, do wyboru: metalowe, drewniane, kamienne, szklane, kompozytowe, mosiężne.
Oferujemy również piękne kwiaty do pogrzebu: wieńce, wiązanki, stroiki, pomagamy wybrać napis na szarfie..

Opinie

(16 opinii) napisz opinię
A
K
Agnieszka Kolanowska
Zakład pogrzebowy Elizjum, to profesjonalizm idący w parze z ogromnym sercem i wspaniałym doradztwem. Polecam ten zakład wszystkim, którzy potrzebują usługi pogrzebowej na wysokim poziomie za przystępną cenę.
G
gość
Przystępne ceny, organizacja na bardzo wysokim poziomie, pomoc w niemal każdej związanej z pogrzebem kwestii. Do tego właściciele są przesympatyczni a pracownicy profesjonalni i bardzo delikatni. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu, oraz m.in. pomoc w wyborze kwiatów - w takich chwilach to nieocenione bo człowiek nie ma głowy by zastanowić się jaka powinna być cała "oprawa"...
K
N
Katarzyna N
Zakład pogrzeby charakteryzujący się kompetencja, solidną organizacja, serdecznością oraz przystępnymi cenami w Warszawie. Z czystym sumieniem Polecam usługi Elizjum i dziękuje jeszcze raz za profesjonalną pomoc.
J
W
Joanna Woszczyńska
Trzy miesiące temu po długiej walce z chorobą odeszła nasza mama, babcia i zarazem wielka przyjaciółka. Miała niesamowite poczucie humoru, które sprawiło, że pogoda ducha nie opuszczała jej aż do końca. Chciałam w tym miejscu ogromnie podziękować firmie Elizjum za zorganizowanie wspaniałej ceremonii. Myślę, że wyglądała ona dokładnie tak jak mama by tego chciała i wierzę, że tego dnia uśmiechnęła się do nas patrząc gdzieś z góry.
G
I
D
Grażyna i Dariusz
Bardzo rzetelna firma, właścicielka pełna empatii, służy we wszystkim pomocą. W pełni zasługuje na miano profesjonalnej firmy w tak trudnych dla nas wszystkich chwilach. Dziękuję za organizację pochówku mojej mamy w sposób perfekcyjny Pani Sylwii i Panu Arturowi.
B
BEATA
BARDZO DZIEKUJE SYLWI I ARTUROWI ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU POGRZEBU MOJEJ MAMY.......PROFESJONALNIE I Z SZACUNKIEM, POLECAM WSZYSTKIM. BARDZO DZIĘKUJE..............
N
nieznany
Pani Sylwio i panie Arturze bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Wszystko odbylo się z pełnym profesjonalizmem szacunkiem i oddaniem. Polecam firmę Elizjum ,którą prowadzą naprawdę wyjątkowi ludzie Marja J.
M
I
K
M i K Pietruczuk
PROFESJONALNA I SOLIDNA FIRMA GODNA ZAUFANIA , POLECAM WSZYSTKIM. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA PANI SYLWI I PANA ARTURA.
E
G
Elżbieta G
Profesjonalna obsługa od A do Z. Pani Sylwia i Pan Artur zajęli się wszystkim bardzo profesjonalnie. Przesympatyczni, mili i dbający o klienta. Wszystko dopięte na "ostatni guzik". Z czystym sumieniem polecamy i bardzo dziękujemy.
M
P
Mirosław P
Po nagłej śmierci Ojca kompletna dezorientacja ! Którą firmę pogrzebową wybrać...? Słyszałem różne głosy na ten temat-także negatywne.Nerwowe szukanie w internecie ... Wszedłem do niewielkiego zakładu vis a vis szpitala. .Wiedziałem w jaki sposób Ojciec chciał być pochowany i miałem na ten cel określoną kwotę pieniędzy.Co mi szkodzi zapytać...? Od razu wiedziałem, że nie będę musiał już nigdzie szukać ! Wyjątkowo sympatyczni i ciepli ludzie,pełen profesjonalizm i całościowa obsługa Uroczystości.Czułem się jakby doradzała mi rodzina lub znajomi.Pomimo, że przy wyborze nie kierowaliśmy się ceną, a elegancką i godną oprawą pogrzebu, koszt był znacznie mniejszy.Dziękuję i polecam ! 2013-01-25
N
nieznany
Przesympatyczni ludzie, profesjonalna obsługa a przy tym serdeczność z jaką przebiegały wszystkie nasze rozmowy i spotkania w czasie organizacji. Za całe okazane wsparcie i pomoc w tym szczególnym czasie serdecznie dziękujemy. Stanisław i Elżbieta N.
D
K
Dorota K
Śmierć mojej Mamy nie była nagła i niespodziewana. Jednak gdy Mama odeszła, myśl o konieczności zorganizowania pogrzebu przerażała mnie. Z pobliskiego zakładu pogrzebowego wyszłam jeszcze bardziej bezradna i zagubiona. Elizjum znalazłam przez Internet. Pani Sylwia zaproponowała spotkanie u mnie w domu, gdzie będę czuła się pewniej. Przyszła z panem Arturem i spotkanie rozpoczęliśmy od obejrzenia zdjęcia Mamy żywej i uśmiechniętej. To był dobry początek. Pani Sylwia i pan Artur to ciepli i sympatyczni ludzie, to chyba ich empatia , wrażliwość i profesjonalizm daleki od rutyny sprawiły, że pożegnanie mojej Mamy było piękną uroczystością. Bardzo im za to dziękuję. Polecam firmę Elizjum nie tylko dlatego, że pracują tam ludzie z wielkimi sercami. Można tam liczyć również na naprawdę przystępne ceny.
N
nieznany
Śmierć bliskiej i kochanej osoby jest zawsze tragedią nawet jeżeli ktoś był chory nadzieja nie dopuszczała myśli o najgorszym. Nagle stało się jestśmy w szoku myśli nie można pozbierać,ale to my najbliżsi, ze łzami w oczach i pękniętym sercem musimy oddać ostatnią przysługę. Nie wiem czy jest ktoś kto mógłby sam zadbać o ceremoniał pogrzebowy, ja nie. Musimy więc znaleść kogoś kto nam pomoże. Trzeba tylko spośród wielu ofert usług pogrzebowych uniknąć \"hien cmentarnych\" i trafić w dobre miejsce. Takim miejscem jest Elizjum. Sczerość, uczciwość, PROFESJONALIZM. Wiem, że to jest biznes, ale ja dziękuje Sylwi i Arturowi nie tylko jako klient, ale jako człowiek. Włodek S.
N
nieznany
W pełni fachowa i profesjonalna obsługa. Pełna ciepła i serdeczności - to ważne i niezbyt często spotykane w dzisiejszych czasach, a przecież tak potrzebne w tak trudnym momencie, jak śmierć bliskiej osoby... Ceremonia dopracowana w każdym detalu, sprawnie, w pięknym stylu. Dziękuję raz jeszcze i polecam z całego serca.. Krystyna S.
Z
I
T
Zofia i Tadeusz
wsparcie od A do Z, idealny kontakt, piękne kwiaty, a sama obsługa Panów podczas pogrzebu przerosła nasze oczekiwania, pełen profesjonalizm i szacunek, dziękujemy i polecamy wszystkim.
N
nieznany
Po raz pierwszy korzystałam z usług tej firmy, poleciła mi ją sąsiadka, która powierzyła w rece tej firmy organizacje pogrzebu swojego męża. Przesympatyczna, profesjonalna obsługa, niedrogo w stosunku do konkurencyjnych firm, piękna ceremonia pogrzebowa. W ramach wdzięczności wystawiam ten komentarz i będę polecać tę firmę wszystkim znajomym. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Panią Sylwię i Pana Artura. Marianna K.

Słowa kluczowe