Elizjum Dom Pogrzebowy

Organizacja pogrzebów wyznaniowych i świeckich - godnie i z szacunkiem

Usługi pogrzebowe
ul. Radzymińska 163, 03-576 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(4 opinie) napisz opinię
Elizjum Dom Pogrzebowy

Informacje

O nas
Naszą misją jest, by każdy powierzony naszej firmie pochówek odbył się na najwyższym poziomie - wysoka kultura pogrzebu jest dla nas najważniejsza.

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, co powoduje, że przygotujemy dla Państwa wycenę zgodnie z założonym budżetem.
Proszę się nie martwić, że nie ma grobu, że nie wiadomo kto ma dać zgodę na dochowanie do grobu już istniejącego, że nie wiedzą Państwo czy pogrzeb ma być tradycyjny czy z kremacją, religijny czy świecki, jakie mają być treści na szarfach itp.
Z każdym pytaniem proszę dzwonić o każdej porze, pod podany całodobowy numer telefonu.
Opis działalności firmy Elizjum Dom Pogrzebowy w Warszawa
Dom Pogrzebowy Elizjum założyliśmy w 2012 roku na terenie Warszawy. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów wyznaniowych i świeckich, zarówno tradycyjnych jak i urnowych. Charakteryzuje nas wysoka jakość świadczonych usług za bardzo przystępną cenę. Dla Państwa komfortu nasze biura znajdują się po obu stronach Wisły.
Produkty i usługi
Jako kadra Domu Pogrzebowego Elizjum zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów religijnych oraz świeckich z mistrzem ceremonii. Naszym Klientom pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z wypełnieniem dokumentów urzędowych. Załatwiamy sprawy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Stanu cywilnego. Kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku, który należy się rodzinie po śmierci bliskiej osoby.

W naszej ofercie znajduje się:
- eksportacja - całodobowy transport ciała do chłodni
- przechowanie ciała do dnia pogrzebu
- przygotowanie ciała do pochówku
-transport międzynarodowy
- wystawienie ciała w kaplicy
- wyznaczenie daty pogrzebu w kościele
- wykonanie opłat kancelaryjnych w zarządzie cmentarza
- transport karawanem w dniu pogrzebu
- kremacja - spopielenie ciała osoby zmarłej, przechowanie urny z prochami

Zajmujemy się także przygotowaniem oprawy muzycznej i kwiatowej. Nasi Klienci mogą skorzystać także z usługi e-klepsydry. Dostarczamy kwiaty, tabliczki pogrzebowe, szarfy, stroiki i obrazki pamiątkowe.

Dajemy możliwość zamieszczenia nekrologu, wynajęcia autokaru lub minibusa, zapewniamy oprawę muzyczną w trakcie nabożeństwa lub przy grobie.

Po kontakcie telefonicznym możemy niezobowiązująco wyliczyć koszty pogrzebu.

Zapraszamy do kontaktu - Dom Pogrzebowy Elizjum w Warszawie.
Marki i specjalizacje
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami trumien i urn, jesteśmy producentem tabliczek pogrzebowych, dzięki czemu tekst na tabliczce można dowolnie modyfikować, klepsydry są do odbioru na miejscu "od ręki" do wyboru kolorowe lub czarno-białe, różne wzory.

W biurze posiadamy wyselekcjonowane urny od różnych dostawców, do wyboru: metalowe, drewniane, kamienne, szklane, kompozytowe, mosiężne.

Oferujemy również piękne kwiaty do pogrzebu: wieńce, wiązanki, stroiki, pomagamy wybrać napis na szarfie..
Zasięg działania
Firma Elizjum Dom Pogrzebowy z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
U
Urszula
Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc. Mogliśmy liczyć na transport uczestników pogrzebu. Firma zajęła się dosłownie wszystkim.
M
Martyna
Bardzo nas odciążyli od spraw urzędowych. Sami wypełnili większość formularzy. Sprzedali nam też bardzo piękną i dosyć tanią trumnę. Zajęli się także oprawą kwiatową i muzyczną.
M
Mariusz
Kiedy zmarło nasze dziecko, nie mieliśmy głowy do niczego. Sami nigdy byśmy nie ogarnęli tych wszystkich spraw. Dlatego chcemy podziękować za pomoc firmie Elizjum. Dom pogrzebowy przygotował ceremonię, która była naprawdę piękna.
M
Marcela
Dziękuje oraz serdecznie polecam ten zakład pogrzebowy. Ich wsparcie w tym trudnym czasie było nieocenione. Dzięki nim szybko załatwiłam sprawy urzędowe i uzyskałam zasiłek pozwalający mi na organizację godnego pochówku męża.

Słowa kluczowe