Stolar Paweł Paciorek

Meble na miarę naszą pasją - już od 1990 roku!

Meble na zamówienie
ul. Rusiecka 13, 03-698 Warszawa Targówek, mazowieckie
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
602287404
stolar@stolar-waw.pl
226780710
602287404
Stolar Paweł Paciorek

Informacje

Opis działalności
W Stolar działamy prężnie na polskim rynku już od 1990. Produkujemy wszelkiego rodzaju meble na zamówienie i na wymiar do domu, mieszkania, apartamentu, czy też obiektu użyteczności publicznej. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a założycielem jest Paweł Paciorek. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Stolar działamy prężnie na polskim rynku już od trzech dekad. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją wszelkiego rodzaju mebli na wymiar. Dzięki wieloletniej działalności w sektorze nasza kadra zdobyła nie tylko cenne doświadczenie, ale również zyskała nowe maszyny i nowoczesne urządzenia systematyczne implementowane w naszym zakładzie wraz z rozwojem firmy. Obecnie w połączeniu z owocną współpracą, jaką nawiązaliśmy z wieloma firmami w branży, pozwala nam to na zaoferowanie naszym klientom bardzo szerokiej oferty wysokiej jakości mebli, a także armatury i akcesoriów.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

- meble kuchenne na wymiar - w tym szeroki wybór materiałów na fronty i blaty, a także nowoczesne wyposażenie, jak na przykład wysuwane kosze typu cargo, czy też magic corner,
- meble łazienkowe - indywidualne projekty z szerokim zakresem materiałów oraz akcesoriów do wyboru,
- sypialnie i garderoby na zamówienie - w tym na przykład łóżka, gabinety, biblioteki, czy też meblościanki z takich materiałów jak lite drewno, czy też forniry polskie i egzotyczne,
- szafy i zabudowy.

Korzystamy z produktów takich renomowanych i szeroko rozpoznawalnych marek jak Blanco, Franke, Teka, Corian, Koło, czy też Roca. Wykorzystanie przez nas najwyższych jakościowo materiałów, akcesoriów i urządzeń owocuje wystrojem wnętrza, który przetrwa próbę czasu przez długie lata, jeśli nie dekady.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również przedsiębiorstwa i instytucje.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń