Hanak Reklamy Wizualne Jacek Hanak

Mistrzowie neonowego fachu polecają się!!!

Reklama świetlna
ul. Rzeczna 6, 03-794 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 808 905
Hanak Reklamy Wizualne Jacek Hanak

Informacje

Opis działalności
Mistrzowie neonowego fachu polecają się! Specjalizujemy się w tradycyjnych neonach.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w tradycyjnych neonach. Pracujemy głównie na terenie Warszawy, ale nasze realizacje można oglądać też w Paryżu, Moskwie czy Londynie.

Dla Was proponujemy konfigurację elementów reklamowych niezbędnych do identyfikacji Waszej Firmy, ekspozycji logo firmy, prezentacji produktów itp.

Zakres działalności stanowi szerokie spektrum usług reklamowych od projektu do realizacji.

Od połowy lat 90 działamy pod szyldem Hanak Reklamy Wizualne. Nasza praktyka sięga jednak kilku dekad wcześniej. Doświadczenie zdobywaliśmy w przedsiębiorstwie Reklama, które jako pierwsze po wojnie zajęło się szeroko pojętą informacją wizualną. Z jego pracowni wyszły niemal wszystkie neony Warszawy dedykowane kinom, dworcom, sklepom…

Kontynuujemy tę tradycję. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, a także miłości do neonów potrafimy zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zamówienie!

Zadowolenie Klienta z naszej pracy jest najważniejsze, czego dowodem są zdobyte wyróżnienia i certyfikaty.
Marki i specjalizacje
Oferujemy kompletne usługi – od projektowania, poprzez produkcję aż po montaż. Z naszych usług korzystają zarówno prywatne firmy jak i instytucje publiczne.

Współpracujemy też z artystami takimi jak Paulina Ołowska, z którą robiliśmy m.in. słynną siatkarkę w Śródmieściu czy Maurycy Gomulicki, autor gigantycznej oranżady na Żoliborzu.

Poza tradycyjnymi reklamami świetlnymi na życzenie klienta wykonujemy również kasetony, plansze, szyldy, znaki drogowe...

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń