Laserkam

Grawerowanie portretów na płytach marmurowych.

Grawerowanie
ul. Staniewicka 7, 03-310 Warszawa Targówek, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Laserkam

Informacje

Opis działalności
Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług grawerowania. Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie. Właścicielem firmy Laserkam jest Sławomir Sławiński, a nasza siedziba znajduje się na terenie Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług grawerowania oraz cięcia laserowego. Posiadamy laserowy ploter o jednym z największych pól roboczych, które są dostępne na rynku. Posiada on wymiary 1200 x 1500 mm, przez co możemy sprostać ciekawym, wielkoformatowym zamówieniom.

Oferta firmy Laserkam to:
- tabliczki informacyjne,
- podkładki pod kubki,
- zdjęcia grawerowane na drewnie,
- zawieszki i dekoracje filcowe,
- laminaty grawerskie,
- szklane elementy dekoracyjne,
- kamienne tablice pamięciowe.

Wiązkę laserową wykorzystujemy do precyzyjnej oraz trwałej ingerencji w strukturę licznych materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć wiele ciekawych artykułów, które posiadają cechy użytkowe, dekoracyjne czy informacyjne. Ploter laserowy wykorzystujemy także w celu nanoszenia portretów, grafik i wizerunków na płyty kamienne, granitowe i marmurowe.

Świadczymy również usługi grawerowania w dwóch technikach, jakimi są kucie ręczne i grawerowanie laserem, które zostało wprowadzone do naszej firmy nieco później. W kamieniu potrafimy grawerować portrety, wizerunki religijne, herby, zwierzęta i dowolne grafiki. Potrafimy też wykonywać portrety bezpośrednio na płytach nagrobkowych i małych płytkach, które można później przymocować do pomnika.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie możecie Państwo poznać więcej szczegółów odnośnie oferty.
Marki i specjalizacje
Grawerowanie i cięcie laserowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Warszawa

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kazik
Szeroka oferta usług grawerskich. Dobrze wykonują swoje zlecenia i posiadają szeroką ofertę. Polecam gorąco.
K
Klara
Z pewnością skorzystam z ich oferty jeszcze nie raz. Są niezwykle profesjonalni podczas świadczenia usług grawerskich.
J
Joanna
Korzystałam z ich oferty nie raz i zawsze byłam zadowolona. Poza usługami grawerskimi wykonują ciekawe dekoracje z pleksi czy filcu.
B
Basia
Jestem bardzo zadowolona z prezentowanego tam poziomu. Bardzo dobrze wykonują grawerunki na szkle.
K
Karol
Tworzą naprawdę ciekawe dekoracje w rożnych materiałach dzięki swoim narzędziom grawerskim. Jak najbardziej polecam firmę Laserkam.
B
Beata
Profesjonalne wykonawstwo usług grawerskich. Posiadają zaawansowany ploter laserowy, dzięki czemu mogą dokładnie realizować zlecenia w tym zakresie.