Gabinet Stomatologiczny Izodent-S

Leczymy już od 1994 roku. Przyjazny Pacjentom.

Stomatolodzy i protetycy
ul. Syrokomli 10, 03-335 Warszawa Targówek, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek 08:00 - 19:00
środa 08:00 - 19:00
czwartek Zamknięte
piątek 08:00 - 19:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 811 65 16
Adres korespondencyjny
ul. Syrokomli 10, 03-335 Warszawa Targówek, mazowieckie

Informacje

O nas
Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego na Warszawskim Targówku.

Już od 19 lat oferujemy kompleksowe leczenie zębów dzieci i dorosłych. Zapewniamy bezstresowe i profesjonalne leczenie dentystyczne. Wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. W naszej ofercie znajduje się; stomatologia zachowawcza, estetyczna, wybielanie zębów, chirurgia stomatologiczna, protetyka i implantologia.

Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości leczenie stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w seminariach i szkoleniach stomatologicznych w naszym kraju, oraz poza jego granicami. Posiadamy nowoczesny sprzęt stomatologiczny dzięki, któremu leczenie odbywa się szybko, tanio i profesjonalnie. Wieloletnie doświadczenie Lekarza Stomatologa gwarantuje Państwu pomoc, opiekę i doradztwo w zakresie leczenia stomatologicznego w naszym gabinecie w Warszawie w dzielnicy Targówek. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i szczególną uwagę kładziemy, aby każda wizyta przebiegała w jak najmilszej atmosferze.

Zdrowe zęby są bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka, dlatego zapewniamy dla Państwa bezpłatny instruktaż higieny, oraz kontrolę stomatologiczną gratis. A na naszych pacjentów w gabinecie czekają rabaty i promocyjne ceny, wiec jeżeli szukają Państwo indywidualnego podejścia, profesjonalnego leczenia, a zarazem taniego Stomatologa w Warszawie jesteśmy do dyspozycji w naszym gabinecie stomatologii na Targówku.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Opis działalności
Naszą misja jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej opieki stomatologicznej. Zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne osób dorosłych i dzieci. Specjalizujemy się w: stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyce, implantologii, endodoncji, stomatologii kosmetycznej i profilaktyce ... Stale kształcimy się, żeby nadążyć za nowymi metodami leczenia. Nasze doświadczenie i specjalistyczne wyposażenie są gwarancja jak najlepszej diagnozy i optymalnego leczenia.
Produkty i usługi
Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych począwszy od leczenia zachowawczego poprzez stomatologię estetyczną, protetykę, chirurgię stomatologiczną po implantologię.

Wiele starań dołożyliśmy do niepowtarzalnego wizerunku naszej kliniki mając na uwadze Państwa komfort i bezpieczeństwo. Jednym z naszych priorytetów jest indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Dołącz do naszej stomatologicznej rodziny.

- Stomatologia zachowawcza, estetyczna i profilaktyka
W ramach stomatologii zachowawczej zajmujemy się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, leczeniem endodontycznym popularnie określanym jako kanałowe, a także stomatologią estetyczną, leczeniem zmian na błonach śluzowych jamy ustnej oraz profilaktyką stomatologiczną.

- Protetyka
Celem leczenia protetycznego jest uzupełnione brakujących zębów lub korekta estetyki zębów własnych pacjenta. Leczenie protetyczne możemy wykonać przy użyciu protez stałych lub ruchomych.

- Chirurgia i implantologia
W ramach usług chirurgicznych wykonujemy wszelkie specjalistyczne zabiegi zwracając uwagę na ich bezbolesność i przyjazną atmosferę. Konsultujemy tez schorzenia z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, ustalając tryb postępowania diagnostyczno-terapeutycznego.
Marki i specjalizacje
Stomatologia zachowawcza
Chirurgia
Protetyka
Endodoncja
Implantologia
Stomatologia kosmetyczna
Profilaktyka

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe