Husqvarna Poland. Sp. z o.o.

Producent narzędzi budowlanych, w tym szlifierek, pił czy przecinarek.

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Wysockiego 15b, 03-371 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Husqvarna Poland. Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy HUSQVARNA POLAND znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży narzędzi budowlanych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2005 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Husqvarna Poland jest produkcja oraz sprzedaż narzędzi budowlanych. W naszej ofercie można znaleźć zagęszczarki do gruntu, przecinarki do świeżego betonu czy szlifierki do posadzek. Dysponujemy również odkurzaczami - zarówno przemysłowymi, jak i budowlanymi. Możemy także zaproponować wysokiej jakości piły ścienne, linowe czy drogowe.

Ponadto oferujemy:
- wiertnice,
- statywy do wiertnic,
- agregaty zasilające,
- urządzenia akumulatorowe,
- przecinarki stolikowe,
- narzędzia do robót wyburzeniowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż narzędzi diamentowych do pił ściennych, cięcia sznurem diamentowym czy obróbki powierzchni. Nasza oferta obejmuje również diamentowe tarcze do pił do betonu i do glazury. Uzupełnienie naszej oferty stanowi świadczenie usługserwisowych.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Husqvarna Poland.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń