Geomiar Usługi Geodezyjne Radosław Matys

Usługi geodezyjne z indywidualnym podejściem

Geodezja
ul. Zamiejska 9/17, 03-580 Warszawa Targówek, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geomiar Usługi Geodezyjne Radosław Matys

Informacje

O nas
Firma GEOMIAR pod kierownictwem inżynier Katarzyny Twardowskiej świadczy kompleksowe usługi dla małych inwestorów, dużych firm projektowych i wykonawczych, oraz urzędów.

Głównym rejonem naszego działania jest powiat otwocki oraz przyległe do niego miejscowości. Działamy również na terenie Warszawy, oraz powiatów: piaseczyńskiego, mińskiego i garwolińskiego.

Jesteśmy cały czas na bieżąco z najnowszymi technologiami – dlatego też działamy sprawnie i profesjonalnie. Dysponujemy najlepszym sprzętem geodezyjnym, dzięki czemu nasze prace wykonywane są na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy zestaw do dokładnego pozycjonowania GPS firmy SOKKIA.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, a już podczas rozmowy telefonicznej przyjmujemy zlecenie, oraz przedstawiamy jego koszt.
Opis działalności
Firma GEOMIAR Usługi Geodezyjne inż. Katarzyna Twardowska świadczy kompleksowe usługi dla małych inwestorów, dużych firm projektowych i wykonawczych, oraz urzędów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a już podczas rozmowy telefonicznej przyjmujemy zlecenie, oraz przedstawiamy jego koszt. Usługi Geodezyjne, geodezja, geodezja usługi sprzęt
Produkty i usługi
Firma GEOMIAR oferuje usługi w zakresie obsługi inwestycji. Czynności te obejmują przede wszystkim przygotowanie map do celów projektowych pod obiekty kubaturowe i urządzenia infrastruktury technicznej, uzgadnianie dokumentacji w ZUD, tyczenie budynków i urządzeń technicznych oraz przeprowadzenie inwentaryzacji powykonawczej budynków i urządzeń,

W ofercie znajduje się usługa podziału nieruchomości:
* przygotowywanie wstępnych projektów podziału,
* udzielanie pełnych informacji dotyczących procesu podziałowego nieruchomości,
* mapy z projektem podziału,
* wyniesienie projektu podziału na grunt,

Warto wspomnieć, iż tworzymy również mapy do celów prawnych, do zasiedzenia oraz do celów sądowych. W ofercie firmy znajduje się również rozgraniczanie nieruchomości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń