BSC System Leszek Komosa

Bezpieczne podesty i systemy sceniczne, technika teatralna, projekty sal koncert

Wyposażenie i sprzęt dla kin i teatrów
ul. Zielone Zacisze 1/214, 03-294 Warszawa Targówek, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(22) 508 28 82
Dział Handlowy
601941420
leszek@bscsystem.pl
223010708
bscsystem@bscsystem.pl
601070817
marek@bscsystem.pl
Adres korespondencyjny
ul. Zielone Zacisze 1/214, 03-294 Warszawa Targówek, mazowieckie

Informacje

O nas
Potrzebujesz wsparcia przy realizacji swojej inwestycji?
BSC SYSTEM już od 1999 roku jest prężnie działającą firmą oferującą produkty i usługi w zakresie technicznego wyposażenia sal koncertowych i teatralnych.
Oferujemy wsparcie techniczno-projektowe na każdym etapie realizacji inwestycji związanych z budową lub remontem obiektów kultury. Nasza kadra inżynierska opracowuje wstępne koncepcje oraz projekty wykonawcze technologii scenicznej w branżach: mechanika scen, oświetlenie, elektroakustyka. Nasz dział produkcyjny wykonuje wszelkiego rodzaju urządzenia mechaniczne dla scen począwszy od prowadnic kurtynowych, sztankietów, mostów oświetleniowych, zapadni, podestów elektrycznych, systemów sterowania aż po urządzenia niestandardowe produkowane na specjalne zamówienia klientów. Ekipa techniczna montuje i serwisuje wszystkie dostarczane przez nas urządzenia.
Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia przy realizacji Twojej inwestycji - prosimy o szybki kontakt.
Opis działalności
BSC SYSTEM już od 1999 roku jest prężnie działającą firmą oferującą produkty i usługi w zakresie technicznego wyposażenia sal koncertowych i teatralnych.Oferujemy wsparcie techniczno- projektowe na każdym etapie realizacji inwestycji związanych z budową lub remontem obiektów kultury. Nasza kadra inżynierska opracowuje wstępne koncepcje oraz projekty wykonawcze technologii scenicznej w branżach: mechanika scen, oświetlenie, elektroakustyka.
Produkty i usługi
BSC SYSTEM jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą produkty i usługi w zakresie technicznego wyposażenia sal koncertowych i teatralnych.

od 13 lat reprezentujemy w Polsce producenta profesjonalnych systemów scenicznych firmę KLEU GmbH, pozostając ich wyłącznym dystrybutorem.

Wykonujemy kompleksowe projekty wyposażenia sal w urządzenia mechaniczne sceny. Oferujemy dostawę i montaż: wciągników teatralnych bębnowych i rurowych (wałowych), sztankietów, zapadni, konstrukcji portalowych, mostów oświetleniowych, konstrukcji aluminiowych, prowadnic i materiałów kurtynowych, systemów sterowania oraz innych specjalistycznych urządzeń scenicznych.

Bezpośrednia współpraca z wieloma producentami urządzeń teatralnych pozwala nam na dobranie optymalnego rozwiązania dla każdej sali teatralnej czy koncertowej.
Wszystkie oferowane urządzenia posiadają kompletną dokumentację pozwalając na ich dopuszczenie i stosowanie w Polsce.
Wykonujemy ekspertyzy bezpieczeństwa urządzeń teatralnych.
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Bezpieczeństwo oferowanych produktów jest naszymnajważniejszym celem. Z podestów scenicznych możemy zbudować każdą konstrukcję do maksymalnych wymiarów 50 x 25m i do wysokości 4m. np. trybunę dla 2 000 widzów. Posiadamy dokumentację techniczną wydaną przez odpowiednie Urzędy TUV, akceptowaną praktycznie na całym świecie w krajach UE i w Polsce.

Największy wybór podestów scenicznych i urządzeń teatralnych na rynku, najwyższa ich jakość oraz szybkość realizacji zamówień pozwala na zaspokojenie potrzeb naszych klientów i budowanie stabilnej pozycji firmy na polskim rynku.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
Podesty sceniczne
Krzesła Stage Seat
Mechanikę sceniczną
Podesty elektryczne
Kurtyny teatralne
Szafy czyszczące ELOZO
Składany parkiet taneczny
Podłogi targowe iwystawiennicze
Kotary grodzące
Marki i specjalizacje
Projektowanie
Profesjonalna kadra inżynierska posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży scenicznej projektuje nowoczesne urządzenia dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów i warunków zabudowy.

Oprócz projektowania poszczególnych urządzeń scenicznych oferujemy także usługę polegająca na projektowaniu mechaniki dla całych scen w salach koncertowych i teatralnych. W takim przypadku nasze urządzenia są każdorazowo dostosowywane/adoptowane do indywidualnych potrzeb sali.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Klient
2019-11-05 15:20:46
MASAKRA