Varsovia Meble do sypialni

Gotowe i produkowane na wymiar meble tapicerowane

Meble
ul. Trakt Brzeski (d.Wesoła) 56, 05-077 Warszawa mazowieckie
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Varsovia Meble do sypialni

Informacje

Opis działalności
Varsovia to znany i ceniony producent mebli z Warszawy. Przedsiębiorstwo obecne jest na rynku meblarskim od 1998 roku i specjalizuje się w produkcji wyposażenia sypialnianego, takiego, jak łóżka. W swoim salonie prowadzi sprzedaż gotowych mebli, ale przyjmuje też zamówienia na produkcję mebli na wymiar.
Produkty i usługi
Sypialnia to bez wątpienia jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu i mieszkaniu. Każda powinna być urządzona w sposób, który umożliwi skutecznych wypoczynek, dlatego warto zainteresować się ofertą firmy, która od lat produkuje meble sypialniane. Varsovia ma dla swoich klientów przede wszystkim meble wykonane drewna sosnowego, olchowego, brzozowego i dębowego, w zależności od modelu wyposażone w wezgłowia i pojemniki na pościel albo ich pozbawione. Ponadto produkowane są meble tapicerowane tkaninami wysokiej jakości, w różnych wariantach kolorystycznych. Poza nowoczesnymi, kontynentalnymi łóżkami Varsovia sprzedaje też łóżka piętrowe dla dzieci, łóżka montowane w szafach, łóżka metalowe i stelaże do materacy. Sama oferta materacy także jest rozbudowana i obejmuje:
-materace dziecięce,
-materace lateksowe,
-materace kieszeniowe,
-materace piankowe,
-materace hybrydowe,
-materace bonelowe,
-materace termoelastyczne,
-materace wysokoelastyczne,
-materace medyczne.

Poza stelażami do materacy można dokupić poduszki ortopedyczne, nakładki, podkłady i ochraniacze.

W ramach kompleksowej oferty Varsovia produkuje też inne meble sypialne i pokojowe, w tym toaletki, komody, krzesła, stoły, witryny i stoliki nocne. Wszystkie estetyczne, funkcjonalne i w atrakcyjnych cenach.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o meblach produkowanych i sprzedawanych przez Varsovię. Więcej, w tym internetowy salon meblowy znaleźć można na stronie internetowej. Warto też odwiedzić sklep stacjonarny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe