Trebor-Technika Diamentowa i Wiercenie w Betonie

Wiercimy w betonie różnego rodzaju

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Żywiecka 14, 02-495 Warszawa Ursus, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Trebor-Technika Diamentowa i Wiercenie w Betonie

Informacje

Opis działalności
Firma Trebor-Technika Diamentowa i Wiercenie w Betonie powstała w 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielką jest Ewa Bucholc.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim usługami dotyczącymi otworów technologicznych. Wykonujemy je w stropach i ścianach żelbetonowych, betonowych oraz ceglanych.

Mamy duże doświadczenie i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wykonujemy zlecenia tak, że zdobyliśmy spore grono stałych Klientów.

Nasza oferta to:

- cięcie betonu,
- wiercenie betonu,
- kucie betonu,
- cięcie, kucie i wiercenie w żelbecie,
- cięcie i kucie ścian oraz stropów,
- cięcie liną diamentową.

Proponujemy także cięcie i frezowanie nawierzchni drogowych, frezowanie asfaltu. Trudnimy się także wyburzeniami oraz rozbiórkami.

Uzupełnieniem oferty jest napawanie segmentów na wiertła cechujące się regeneracją wierteł koronowych, a także napawanie segmentów na tarcze. Ostania czynność polega na regeneracji tarcz diamentowych do pił tnących żelbeton o średnicach od 500 do 1600 mm.

Do pracy wykorzystujemy takie sprzęty jak: wiertnice firmy HILTI, wiertnice hydrauliczne firmy BRAUN, przecinarki drogowe do betonu firmy DIATECHNIK GSA-20L tnąca na głębokość 520 mm oraz wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń