Provet s.c. Przychodnia weterynaryjna Bożena Stokłosa, Tadeusz Stokłosa

Pomożemy Twojemu pupilowi powrócić do zdrowia!

Lecznice weterynaryjne
ul. Bohaterów Warszawy 15, 02-495 Warszawa Ursus, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Provet s.c. Przychodnia weterynaryjna Bożena Stokłosa, Tadeusz Stokłosa

Informacje

Opis działalności
Przychodnia weterynaryjna Provet działa od 2000 roku. Znajdujemy się w Warszawie. Właścicielami są Bożena i Tadeusza Stokłosa.
Produkty i usługi
Zapewniamy specjalistyczną pomoc zwierzętom. Stworzyliśmy nowoczesną placówkę, w której umieściliśmy profesjonalne wyposażenie - innowacyjne sprzęty i urządzenia do badań, czy też zabiegów.

Nasz zespół to wykwalifikowani weterynarze, którzy pasjonują się tym, co robią. Są specjalistami w różnych dziedzinach weterynarii. Stale poszerzają swoja wiedzę, aby jak najlepiej zająć się Państwa pupilami.

Oferujemy leczenie i diagnostykę zwierząt. Oferta naszych usług to:
- szczepienia,
- wykonywanie zabiegów,
- identyfikacja i wystawianie paszportów dla zwierząt,
- ustalanie diet weterynaryjnych,
- rehabilitacja zwierząt.
- sprzedaż karm leczniczych,
- strzyżenie zwierząt
Zapewniamy badania takie USG, RTG cyfrowe, EKG, morfologię, rozmazy i cytologię. Przeprowadzam sterylizację, kastrację i zabiegi onkologiczne.

Nasi specjaliści zapewniają konsultacje także z zakresu dermatologii, kardiologii oraz chirurgii, doradzą w zakresie odpowiedniego żywienia zwierząt. W naszych przychodniach znajduje się również myjnia dla psów.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
I
Ida
Jeśli szukacie dla swojego pupila sprawdzonej pomocy weterynaryjnej, to polecam Provet. Widać, że kochają zwierzęta i naprawdę fachowo im potrafią pomóc.
K
Kaja
Moja kotka zaczęła być mało energiczna i ospała. Poszłam więc z nią do przychodni wykonać badania. Lekarze postawili diagnozę po dogłębnej diagnostyce. Profesjonalni weterynarze, polecam.
Ł
Łukasz
Najlepsi weterynarze! Pomogli mojemu pieskowi pozbyć się bólu brzuszka. Świetnie się nim zajęli, polecam tę przychodnię!