"AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz

Usługi pogrzebowe
ul. Kościuszki 25, 02-495 Warszawa Ursus, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Firma "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Usługi pogrzebowe.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: januszkiewicz@yum.pl lub telefonicznej (22) 66... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 02-495 Warszawa ul. Kościuszki 25,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "AAron" Zakład Pogrzebowy Waldemar Januszkiewicz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
L
Maria Lewandowska
Rekomenduję ten Zakład. Obsługa życzliwa, wybór usług duży, pracownicy na najwyższym poziomie kultury, pełen profesjonalizm. Mimo trudnych warunków pogodowych wszystko odbyło się punktualnie i bez komplikacji. Wiązanki i wieńce przepiękne. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Rodziny.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.