Alfa Przewozy Autokarowe

Realizujemy przewozy autokarowe i wynajem busów

Przewozy autokarowe
ul. Rakuszanki 5, 02-496 Warszawa Ursus, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
507 113 777
Adres korespondencyjny
ul. Rakuszanki 5, 02-496 Warszawa Ursus, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Alfa zlokalizowane jest w Warszawie. Na rynku działamy od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie.
Produkty i usługi
Podróżowanie do najpiękniejszych zakątków Polski oraz innych krajów europejskich, nigdy nie było łatwiejsze i bardziej komfortowe. Zapomnij o ciasnych fotelach. Zrelaksuj się w jednym z najwygodniejszych autokarów w Polsce, który bezpiecznie przewiezie swoich pasażerów do miejsca przeznaczenia. Alfa Transport to firma, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług przewozów autokarowych oraz wynajmie busów.

Na każdym kroku potwierdzamy nasz profesjonalizm i najwyższą jakość wykonywanych usług. Bezpieczeństwo i komfort pasażerów to dla nas priorytet. Wykwalifikowani oraz godni zaufania kierowcy codziennie zapewniają udaną podróż w wyznaczone miejsca. Nasze pojazdy oprócz stylowych wnętrz są dostosowane do najdłuższych nawet podróży. Regularne przeglądy techniczne potwierdzają, że nasze pojazdy mogą być używane w sposób bezpieczny i bezawaryjny. Posiadamy wymagane certyfikaty oraz licencje, umożliwiające wykonywanie naszej pracy na terenie wszystkich krajów europejskich.

Autokary i busy wynajmujemy nie tylko w celach turystycznych. Udostępniamy je również na:
- wesela,
- komunie,
- pogrzeby,
- urodziny,
- zjazdy rodzinne,
- przewozy służbowe.

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, gwarantując niczym niezakłócony dojazd we wskazane miejsce. Usługi kierujemy w równym stopniu do klientów korporacyjnych, jak i do osób prywatnych, szkół, biur podróży, bądź grup pracowniczych. Możliwość przewozu uwzględnia również wyjazd poza granice Polski. Nasze kompetencje są poświadczone przez zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z oferty Alfa Transport.

Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz zaproponujemy najbardziej komfortowe rozwiązania.

Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy przy ulicy Rakuszanki w Warszawie, gdzie wykwalifikowany personel kompleksowo zajmie się Państwa zleceniem.
Marki i specjalizacje
Wynajem luksusowego autokaru na wycieczki wyjazdy szkoleniowe, eventy i inne
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń