Faszcza Dariusz. Skup Złomu u Klienta - Warszawa i Okolice

Skupujemy złom i surowce wtórne z odbiorem u klienta od 2007 roku!

Złom i surowce wtórne
ul. Warszawska 02-495 Warszawa Ursus, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Faszcza Dariusz. Skup Złomu u Klienta - Warszawa i Okolice

Informacje

Opis działalności
W Skupie Złomu Dariusza Faszczę zajmujemy się skupem i odbiorem od klienta wszelkiego rodzaju złomu, makulatury, a także sprzętu RTV i AGD z terenu Warszawy oraz okolic już od 2007 roku. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Skupie Złomu Dariusza Faszcza działamy prężnie na rynku już od ponad dekady. Klientom z województwa mazowieckiego oferujemy odbiór wszelkiego rodzaju złomu i elektrosprzętu. Dzięki latom obecności na rynku nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma partnerami w sektorze. Pozwala nam to zaoferować naszym klientom świetną, konkurencyjną ofertę.

Skupujemy takie artykuły jak między innymi:

- złom stalowy,
- złom kolorowy,
- sprzęt AGD i RTV,
- elektrosprzęt,
- elektrozłom,
- elektrośmieci,
- części elektroniczne,
- makulatura,
- sprzęt medyczny.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa i instytucje. Przed udaniem się do klienta po odbiór uzgadniamy szczegóły telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, garwoliński, grodziski, grójecki, legionowski, łowicki, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, Płock, płocki, pruszkowski, pułtuski, rawski, Skierniewice, skierniewicki, sochaczewski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński, żyrardowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
W
Wojtek
Bardzo dobre ceny skupu. Jestem zadowolony z transakcji. Na dodatkowy plus zasługuje możliwość odbioru złomu od klienta - bardzo przydatne w przypadku odbioru dużego gabarytowo sprzętu.