Luxor.m Monika Młynarczuk

Najwyższej jakości druki wielkoformatowe

Biura reklamy
al. Komisji Edukacji Narodowej 11 U17, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
224 481 212
607121212
Może cię zainteresować
Luxor.m Monika Młynarczuk

Informacje

Opis działalności
,,Luxor.M’’ pod kierownictwem Moniki Młynarczyk wykonuje wszelkiego rodzaju reklamy, a w tym wydruki na wszystkich mediach oraz na PCV, drewnie i wielu innych. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Warszawie.
Produkty i usługi
Firma ,,Luxor.M’’ wykonuje reklamy zewnętrzne jak i wewnętrzne, a w tym kasetony tradycyjne z oświetleniem jarzeniowym jak i ledowym, litery przestrzenne ze starodruku bez podświetlenia bądź z podświetlaniem ledowym.

Zajmujemy się zarówno wykonywaniem jak i montażem wszelkiego rodzaju reklam, jak na przykład wydruki wielkoformatowe, wszystkie media a także materiały twarde np. PCV, drewno, szkło, dibad, kasetony świetlne – jarzeniowe, ledowe w każdym wymiarze oraz tablice informacyjne, litery przestrzenne, świetlne lub ze styropianu, grafika na witrynach czy nawet samochodach.

Oferujemy wydruk wielkoformatowy:
- wydruk na fontlight,
- backlight,
- one way vision,
- blue back,
- siatkach,
- PCV,
- sklejkach drewnianych,
- pusterach.

Do druku wielkoformatowego używany jest sprzęt najwyższej jakości dzięki czemu nawet największy format jest drukowany w jakości fotograficznej. Dodatkowo wszystkie zlecenia obejmują wykonanie grafiki na życzenie Klienta, transport na wskazane miejsce jak i jej montaż. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Do produkcji reklam używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości renomowanych firm takich hak Oracal, Avery, Domestic.

Posiadamy jako jedyni w Europie drukarki do druku wielkoformatowego na materiałach twardych - Predator oraz drukarki o druku 5 metrów w jakości fotograficznej. Systemy ledowe firmy Tuplex.

Wykonujemy reklamy nietypowe.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń