Optima Dariusz Jarzębski

Przeprowadzki prywatne, biur, międzynarodowe w atrakcyjnych cenach

Przeprowadzki
al. Komisji Edukacji Narodowej 95, 02-722 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Optima Dariusz Jarzębski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Optima znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Istnieje na rynku nieprzerwanie od dziesięciu lat, świadcząc usługi związane z przeprowadzkami. Realizuje zlecenia w całej Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.
Produkty i usługi
Firma optima zapewnia pomoc osobom, które chcą zmienić adres zamieszkania lub siedziby firmy. Wynajmie meblowóz wraz z kierowcą oraz doświadczoną ekipą i zaproponuje Państwu najlepsze rozwiązania logistyczne. Zajmie się również zabezpieczeniem przewożonych mebli oraz sprzętów.

Oferta firmy to przeprowadzki prywatne, w tym mieszkań oraz domów parterowych i piętrowych. Ekipa poradzi sobie nawet z brakiem windy, wąskimi klatkami schodowymi, czy innymi niedogodnościami. Optima oferuje też sprawne przeprowadzki biur. Zadba o to, by pracownicy jak najszybciej mogli wrócić do wykonywania swoich obowiązków. Ponadto firma obsługuje przeprowadzki międzynarodowe. Służy pomocą w dopełnieniu niezbędnych formalności celno-spedycyjnych.

Do zadań ekipy należy:
- pakowanie mienia lub dostawa specjalistycznych materiałów do pakowania,
- demontaż mebli oraz sprzętu biurowego,
- załadunek i zabezpieczenie mienia do transportu,
- transport przystosowanymi do tego samochodami,
- rozładunek mienia i ustawienie go zgodnie ze wskazówkami klienta,
- montaż rozkręconych mebli,
- sprzątanie oraz utylizacja.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie WWW. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących przeprowadzek firma Optima zachęca do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Adam
Nie powiem o nich złego słowa, korzystałem z ich oferty wiele razy. To profesjonalna firma przeprowadzkowa, której warto zaufać.
P
Patryk
Powierzyłem im transport moich mebli. Zlecenie zrealizowali świetnie, jestem zadowolony z ich usług.
A
Albert
Zaufałem tej firmie i nie żałuje. Swoje zadania realizują znakomicie, dzięki nim szybko przeprowadziłem się do Austrii.
K
Klaudia
Za każdym razem gdy zmieniam miejsce zamieszkania, a robię to często, to proszę o pomoc zespół z firmy Optima. Wiem, że dokładnie zabezpieczą moje rzeczy i sprawnie dowiozą na miejsce. Panowie pomagają wnieść rzeczy do mieszkania i ustawić np. kanapy i stół. Ekstra.
E
Ela
Zmienialiśmy lokalizację firmy o dzielnicę dalej. Optima zajęła się obsługą przeprowadzki. Ekipa zapewniła nam demontaż sprzętu, solidnie go zabezpieczyła i sprawnie dowiozła na nowe miejsce. Polecam ich usługi, bo są profesjonalni!
M
Martyna
Świetna firma przeprowadzkowa! Przeprowadzałam się z Polski do Niemiec. Optima zorganizowała mój transport, dokładnie zapakowali i bezpiecznie wypakowali moje mienie, super.