Optima Przeprowadzki

Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Przeprowadzki
al. Komisji Edukacji Narodowej 95, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(17 opinii) napisz opinię
Optima Przeprowadzki
al. Komisji Edukacji Narodowej 95, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie
NIP
8221484526
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Optima Przeprowadzki

Informacje

O nas
Firmę przeprowadzkową Optima prowadzimy już od ponad 10 lat. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale usługi transportowe świadczymy na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Właścicielem firmy jest Dariusz Jarzębski.
Opis działalności firmy Optima Przeprowadzki w Warszawa
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm oraz przedsiębiorstw. Przeprowadzka i przeniesienie całego dobytku to złożony projekt, który wymaga wcześniejszego przygotowania i zaplanowania każdego etapu, aby mógł on odbyć się sprawnie i bez niespodzianek.
Produkty i usługi
My jako firma transportowa mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, sporą wiedzę, a także odpowiednie środki transportu, dostosowane do przewozu nie tylko mebli, ale także niestandardowych lub delikatnych przedmiotów.

Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzek:

- mieszkań,
- domów parterowych,
- domów piętrowych,
- biur,
- firm.

Zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązania logistyczne oraz wynajmiemy meblowóz wraz z kierowcą i doświadczoną ekipą, która zadba o każdy element przeprowadzki. Gwarantuje sprawną realizację zleceń i korzystne ceny, a także terminową realizację zlecenia.
Brak windy i wąskie klatki schodowe to nie problem. Poradzimy sobie w każdej sytuacji i nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto każdemu właścicielowi biura zapewnimy szybkość działania, dzięki czemu firma zacznie szybko pracę w nowej siedzibie. Poza tym w przypadku transportów międzynarodowych zapewniamy pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności celno-spedycyjnych.

Do naszych obowiązków należy również między innymi:

- pakowanie mienia lub dostawa specjalistycznych materiałów do pakowania,
- demontaż mebli oraz sprzętu biurowego,
- załadunek i zabezpieczenie mienia do transportu,
- transport przystosowanymi do tego samochodami,
- rozładunek mienia i ustawienie go zgodnie z życzeniami klienta,
- montaż mebli rozkręconych przez ekipę,
- utylizacja odpadów.

Nasza firma świadczy usługi w całej Polsce oraz zagranicą. Obsługujemy między innymi takie państwa jak Belgia, Niemcy, Dania, Holandia, Francja, Austria, Węgry, Luxemburg, Czechy, Włochy, Szwajcaria i wiele innych. Nasi kierowcy świetnie orientują się w trasie i zrobią wszystko, aby dostarczyć dobytek klientów szybko, ale i bezpiecznie.

Więcej informacji na temat działalności firmy Optima znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zamieszczamy tam również formularz, dzięki któremu można uzyskać wstępną wycenę.

W razie pytań lub zainteresowania zapraszamy do kontaktu.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Optima Przeprowadzki z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(17 opinii) napisz opinię
G
Grażyna
Sprawdzona firma przeprowadzkowa. Wielu moich znajomych korzystało z jej usług.
M
Maria
Świetna firma, bardzo mi pomogli przy skomplikowanej przeprowadzce do Kanady. Pracują tam profesjonaliści, którzy mają ogromne doświadczenie i chyba żadna sytuacja nie jest w stanie ich zaskoczyć. Polecam wszystkim i dziękuję za miłe wspomnienia.
M
Maria
Świetna firma, bardzo mi pomogli przy skomplikowanej przeprowadzce do Kanady. Pracują tam profesjonaliści, którzy mają ogromne doświadczenie i chyba żadna sytuacja nie jest w stanie ich zaskoczyć. Polecam wszystkim i dziękuję za miłe wspomnienia.
K
Katarzyna
W naszym bloku nie ma windy, ale dla ekipy z firmy Optima to żaden problem. Serdecznie polecamy.
J
Jarosław
Zmieniliśmy siedzibę firmy. Ekipa pomogła nam spakować i przewieźć wszystkie meble oraz sprzęt elektroniczny. Dziękujemy i polecamy.
P
Piotr
Planujecie przeprowadzkę? Polecam firmę Optima. Zadba o zabezpieczenie przewożonych mebli i sprzętów.
E
Ewa
Pomogli się nam przeprowadzić do naszego nowego domu. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. To firma godna polecenia.
F
Filip
Zleciliśmy im przeprowadzkę naszego biura. Ekipa błyskawicznie zrealizowała zlecenie. Dziękujemy za pomoc.
A
Adam
Nie powiem o nich złego słowa, korzystałem z ich oferty wiele razy. To profesjonalna firma przeprowadzkowa, której warto zaufać.
P
Patryk
Powierzyłem im transport moich mebli. Zlecenie zrealizowali świetnie, jestem zadowolony z ich usług.
A
Albert
Zaufałem tej firmie i nie żałuje. Swoje zadania realizują znakomicie, dzięki nim szybko przeprowadziłem się do Austrii.
K
Klaudia
Za każdym razem gdy zmieniam miejsce zamieszkania, a robię to często, to proszę o pomoc zespół z firmy Optima. Wiem, że dokładnie zabezpieczą moje rzeczy i sprawnie dowiozą na miejsce. Panowie pomagają wnieść rzeczy do mieszkania i ustawić np. kanapy i stół. Ekstra.
E
Ela
Zmienialiśmy lokalizację firmy o dzielnicę dalej. Optima zajęła się obsługą przeprowadzki. Ekipa zapewniła nam demontaż sprzętu, solidnie go zabezpieczyła i sprawnie dowiozła na nowe miejsce. Polecam ich usługi, bo są profesjonalni!
M
W
Marek, Warszawa
Optima przeprowadzała mnie już drugi raz na przestrzeni 5 lat... Zarówno wtedy jak i teraz zadbali o wszystko. Niezmiennie wysoka jakość, kultura osobista, dbałość o szczegóły. Dziękuję!
M
Martyna
Świetna firma przeprowadzkowa! Przeprowadzałam się z Polski do Niemiec. Optima zorganizowała mój transport, dokładnie zapakowali i bezpiecznie wypakowali moje mienie, super.
J
Janusz
Miłe zaskoczenie, wszystko na 100% ok
J
Janusz
szybko i sprawnie!!!

Słowa kluczowe