"Geoplus" Badania Geologiczne i Geotechniczne Piotr Zawrzykraj

Geolodzy i geofizycy
ul. Alternatywy 5 lok. 81, 02-775 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
605 678 464

Informacje

Firma "Geoplus" Badania Geologiczne i Geotechniczne Piotr Zawrzykraj z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Geolodzy i geofizycy.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 605 678 464 lub mailową: piotr1944@o2.pl
Adres wykonywania działalności przez "Geoplus" Badania Geologiczne i Geotechniczne Piotr Zawrzykraj to ul. Alternatywy 5 lok. 81, 02-775 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Geoplus" Badania Geologiczne i Geotechniczne Piotr Zawrzykraj.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.