Waldemar Wilczyński Zakład kamieniarski

Nagrobki wykonywane według projektów

Usługi kamieniarskie
ul. Anyżkowa 14, 02-768 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Waldemar Wilczyński Zakład kamieniarski

Informacje

Opis działalności
Zakład Kamieniarski, którego właścicielami są Waldemar i Tomasz Wilczyńscy, znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku, świadcząc usługi związane z kamieniarstwem.
Produkty i usługi
Naszą specjalizacją jest wykonywanie nagrobków oraz ich renowacja. Nagrobki granitowe, które tworzymy, wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Tworzymy na podstawie projektów oraz pomysłów dostarczonych przez Państwa. Wykonujemy również płaskorzeźby, a także podejmujemy się realizacji innych nietypowych zleceń.

W naszej ofercie znajda Państwo między innymi:

- blat granitowy,
- blat marmurowy,
- blat z konglomeratu,
- parapety,
- schody.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również elewacje zewnętrza. Ponadto sprzedajemy posadzki oraz obudowy kominkowe, które wykonane są z wysokiej jakości wyrobów kamiennych sprowadzanych na indywidualne zamówienie.

Gwarantujemy rzetelną oraz dokładnie wykonana pracę, montaż oraz renowację nagrobków wykonujemy na terenie całego kraju, oraz poza jego granicami. Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, nasze prace wykonywane są indywidualne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu Zakładem Kamieniarskim W.W. Wilczyńscy z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń