"Abella" Izabela Zawadzka

Wędkarstwo
ul. Herbsta 1, 02-784 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma "Abella" Izabela Zawadzka z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Wędkarstwo.
Pracownicy "Abella" Izabela Zawadzka udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: abella@abella.pl lub telefon: 501 705...
Adres wykonywania działalności przez "Abella" Izabela Zawadzka to ul. Herbsta 1, 02-784 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Abella" Izabela Zawadzka.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
L
K
Leszek Kowalczyk
Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta jestem bardzo zadowolony za uznanie reklamacji deepera zakupionego w tym sklepie. Właściciele bardzo sprawnie i szybko naprawili sprzęt. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam Leszek.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.