"Instant Polska Sp. z o.o."

Mobilne aluminiowe rusztowania, podnośniki

Rusztowania i szalunki
ul. Kłobucka 10, 02-699 Warszawa Ursynów, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 853 28 37
Adres korespondencyjny
ul. Kłobucka 10, 02-699 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy pierwszą polską firmą, która wprowadziła i rozpowszechniła na lokalnym rynku mobilne aluminiowe rusztowania (Instant Span Towers), oraz podesty ruchome firmy UpRight. Jesteśmy dumni z posiadania setek zadowolonych klientów, którzy nabyli w sumie ponad kilkaset podnośników oraz rusztowania aluminiowe w ilości pozwalającej na zbudowanie wieży o wysokości 13 000 metrów.
Produkty i usługi
Oferujemy sprzedaż i wynajem rusztowań. Wynajmujemy również konstrukcje specjalne. Instant zapewnia swoim klientom za pomocą konstrukcji specjalnych dostęp do bardzo trudno dostępnych miejsc. Konstrukcje są wykonywane na bazie systemu SPAN 300 oraz dodatkowych specjalnych pomostów Spandeck.

Prowadzimy Serwis. Profesjonalny serwis i naprawa podnośników to najlepsze rozwiązanie gwarantujące utrzymanie specjalistycznego sprzętu w należytej kondycji. Dzięki doświadczonej kadrze stale podnoszącej poziom kompetencji podczas uczestnictwa w branżowych szkoleniach z zakresu konserwacji i obsługi, zapewniamy najwyższy poziom obsługi zgodnej zarówno z oczekiwaniami partnerów, jak i z wymaganiami Urzędu nadzoru Technicznego. Serwis podnośników nożycowych obejmuje między innymi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, fachowe doradztwo, konserwację i przeglądy okresowe oraz bogaty asortyment części zamiennych. Naprawa podnośników ruchomych realizowana jest przez nas błyskawicznie – standardowy czas intercesji niezależnie od usterki bądź uszkodzenia trwa 24-48 godzin. Bezpieczne i w pełni sprawne maszyny do prac na wysokościach wymagają regularnych przeglądów i błyskawicznych interwencji w przypadku ustąpienia jakiejkolwiek awarii. Dlatego nasi pracownicy świadczą usługi zarówno w siedzibie firmy, jak i w miejscu wybranym przez klienta. Wiedząc, że podesty ruchome należą do urządzeń podatnych na uszkodzenia, zapewniamy stały dostęp do części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Nasz serwis i naprawa podnośników korzystają z profesjonalnie wyposażonych aut serwisowych, co znacznie skraca czas naprawy. Serwis i naprawa to przede wszystkim: - naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne podnośników, - fachowe doradztwo dla obecnych i przyszłych klientów, - konserwacja i przeglądy okresowe, - skuteczna interwencja w ciągu 24-48 godzin, - bogaty asortyment części zamiennych i eksploatacyjnych, - szkolenia dla pracowników dotyczące obsługi i konserwacji urządzeń.

Zapraszamy!
Marki i specjalizacje
Span 300 N / W, Snappy, Rightdeck, Tradie, Span 300 AGS, Step-Up, Teletower- wieża teleskopowa TT02, Mono Tower, Spandeck- Systemy Pomostów, Pedal lift, UpRight, Snorkel
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gdańsk, Koszalin, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Wrocław, Katowice, Opole, Poznań, Kraków

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń