Mamut Andrzej Łochnicki

Szeroki wybór chemii budowlanej i nie tylko – dystrybucja marki Sika.

Chemia budowlana
ul. Karczunkowska 89, 02-871 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 641 01 55
Mamut Andrzej Łochnicki

Informacje

Opis działalności
Firma Mamut jest zlokalizowana w Warszawie. Zajmujemy się dystrybucją chemii budowlanej oraz innych materiałów. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Andrzej Łochnicki.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane marki Sika i nie tylko. Jesteśmy też oficjalnym dystrybutorem marki Sika. Zapewniamy szeroki wybór różnego rodzaju materiałów i prefabrykatów. Proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny!

Prowadzimy naszą działalność już od ponad trzydziestu siedmiu lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych osób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- kleje do zbrojenia
- materiały parkiecariskie
- materiały posadzkowe
- gładzie tynkarskie
- grunty

Dodatkowo możemy zaoferować również zaprawy naprawcze do betonuoraz kotwy chemiczne, a także zabezpieczenia do betonu. Sprzedajemy także materiały związane z impregnacją betonu oraz różnego rodzaju materiały iniekcyjne.

Polecamy także taśmy izolacyjne do żelbetów, materiały do uszczelniania szczelin i dylatacji oraz różnego rodzaju produkty niezbędne przy osuszaniu piwnic. Oferujemy też materiały dachowe oraz przeciwwodne izolacje. Uzupełnienie naszej oferty to materiały do samochodów i jachtów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę na temat naszych produktów zawsze są w stanie trafnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz krótki czas realizacji zamówień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń