Marbad sp. z o.o. Technologie obróbki powierzchni

Technologie obróbki powierzchni

Materiały ścierne i polerskie
ul. Kulczyńskiego 14, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 7:30 - 15:30
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 644 29 45
Adres korespondencyjny
ul. Kulczyńskiego 14, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

O nas
MARBAD jest firmą produkcyjno-handlową powstałą w 1991 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a Zakład Produkcyjny i Magazyn Towarów Masowych w Siedliskach koło Turku.
Opis działalności
Oferujemy technologie, materiały eksploatacyjne i niezbędne urządzenia, z których większość pochodzi z własnej produkcji lub z firm zagranicznych, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Oferta firmy Marbad z Warszawy dotyczy również metod i urządzeń do oczyszczania ścieków i powietrza powstających podczas procesów obróbki.
Produkty i usługi
Aktualna nasza oferta, ugruntowana wieloletnią obecnością na rynku jest wynikiem pracy naszej doświadczonej kadry i obejmuje podstawowe operacje obróbki powierzchni, takie jak:

- obróbka roto-wibracyjna (wibrościerna, trowalizacja)
- obróbka strumieniowo-ścierna (śrutowanie, piaskowanie)
- szlifowanie
- polerowanie
- oczyszczanie ścieków poobróbkowych
- oczyszczanie powietrza (filtry)

Oferujemy technologie, materiały eksploatacyjne i niezbędne urządzenia, z których większość pochodzi z własnej produkcji lub od dostawców, których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Nasza oferta dotyczy również metod iurządzeń do oczyszczania ścieków i powietrza powstających podczas procesów obróbki. Własne laboratorium obróbki powierzchni pozwala na opracowywanie technologii obróbki spełniających wymagania naszych klientów.

Dla klientów którzy nie posiadają odpowiednich urządzeń oferujemy usługową obróbkę powierzchni detali technikami wibracyjnymi i strumieniowo-ściernymi.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma znanymi na świecie producentami. Szczególną jednak uwagę przywiązujemy do zwiększenia oferty o pozycje z własnej produkcji, rozwijając konsekwentnie asortyment produkowanych materiałów i urządzeń. Pozwala to nam w coraz większym stopniu zaspakajać potrzeby naszych klientów.
Marki i specjalizacje
- Obróbka roto-wibracyjna (Marbad, Erba - wygładzarki, kształtki, płyny)
- Obróbka strumieniowo-ścierna (Ervin Stainless, Ervin stainelss, śruty nierdzewne, śruty staliwne, śrut ceramiczny, śrut plastikowy, śrut szklany)
- Obróbka ścierno-polerska (Lukas), pasty polerskie
- Oczyszczanie ścieków i powietrza
Certyfikaty
Od 2005 roku posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO, aktualnie w wersji ISO 9001:2015.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń