Rafał Pawelski

Meble do każdego mieszkania

Meble na zamówienie
ul. Lokajskiego 12/20, 02-793 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 297 649
Adres korespondencyjny
ul. Lokajskiego 12/20, 02-793 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma funkcjonuje od 2007 roku. Zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Dzięki wysokiej jakości materiałom cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Założycielem jest Rafał Pawelski. Znajdujemy się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasz zakład stolarski kieruje swoje usługi do klientów z Warszawy i okolic. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet z pozoru najtrudniejsze zlecenie. Rzymy meble z drewna, zarówno stylowe jak i współczesne. Poza meblami projektujemy między innymi także schody. Do produkcji wybieramy najwyższej jakości drewno.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
- meble stylowe,
- meble współczesne,
- meble kuchenne,
- renowacja mebli stylowych,
- meble łazienkowe,
- komody,
- łóżka i łóżeczka,
- garderoby,
- zabudowy,
- schody drewniane.

W naszym zakładzie stolarskim korzystamy z nowoczesnych technologii doskonale sprawdzających się w pracy z drewnem – dlatego też jesteśmy w stanie realizować wszystkie zlecenia z zachowaniem najwyższych standardów, sprawnie i bezawaryjnie, a ponadto terminowo.

Wyróżnia nas to, że jesteśmy stolarzami, dla których tworzenie w drewnie jest pasją. Wykonujemy meble z drewna będące połączeniem mebli zarówno stylowych, jak i nowoczesnego. Połączenie jednego i drugiego nadaje każdemu pomieszczeniu niesamowity charakter. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń