Usługi Stolarskie Rafał Pawelski

Stolarze
ul. Lokajskiego 12 /20, 02-793 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma Usługi Stolarskie Rafał Pawelski z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Stolarze.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 504 297...
Z przedstawicielem firmy Usługi Stolarskie Rafał Pawelski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 02-793 Warszawa ul. Lokajskiego 12 /20,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Usługi Stolarskie Rafał Pawelski. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
E
R
ElA R.
Firma Pana Rafała wykonała u nas całą kompleksową stolarkę - od drzwi na wymiar, zabudowę ścian przepięknym fornirem orzechowym, kuchnię, łazienki, schody, szafy ale również komodę. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak Pan Rafał dobrał drewno/fornir, ze wszystko współgra i tworzy harmonijną całość. Pan Rafał doradzał nam również w kilku rozwiązaniach które pomogły lepiej wykorzystać przestrzeń (składane drzwi, schowek pod schodami, półki z boku schodów, i inne). Znajomi również skorzystali z usług Pana Rafała po tym jak zobaczyli efekty jego pracy u nas. Pan Rafał i Jego zespół są również bardzo pomocni i uczciwi, już po wprowadzeniu się prosiliśmy o dodatkowe rzeczy (taras, donice drewniane, etc) i zostawialiśmy Panów samych.
P
Paweł
Super robota. Polecam.
A
artur
Fachowość i profesjonalizm, cóż więcej potrzeba?!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.