Petrus Trans-Med

Transport medyczny na terenie Polski i poza granicami kraju

Przewozy osób niepełnosprawnych
ul. Meander 18/19, 02-791 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Petrus Trans-Med

Informacje

Opis działalności
Siedziba Petrus Trans-Med znajduje się w Warszawie, ale firma wykonuje prace na terenie Polski i w innych państwach. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim transportem sanitarnym, choć świadczy też inne inne usługi medyczne.
Produkty i usługi
Petrus Trans-Med to firma, która powstała w celu świadczenia usług transportu medycznego na wysokim poziomie. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i bezpieczne dostarczenie chorego na wskazane miejsce. W tym celu pracownicy firmy przechodzą szkolenia, a sprzęt używany przez przedsiębiorstwo jest w pełni sprawny. Jego najważniejszym komponentem są karetki. Pojazdy przystosowano do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej albo siedzącej. Przez całą podróż towarzyszy im ratownik medyczny, dlatego znajdują się pod dobrą opieką.

Petrus Trans-Med oferuje:
-przewóz osób na dializy
-przewóz osób na rehabilitację
-przewóz osób niepełnosprawnych
-przewóz osób do szpitala
-przewóz osób do hospicjum
-transport do sanatoriów
-transport do domów opieki

Możliwe jest też przewożenie w inne miejsca, np. do parku, na spacer albo na wycieczkę.

Karetki używane są też podczas zabezpieczania medycznego imprez. Zespół ratowniczy firmy pomaga podczas koncertów, wydarzeń sportowych, pikników i integracji.

Jeśli jest taka potrzeba firma może wykonać pokaz technik medycznych. Możliwe jest wzięcie w nim udziału i poznanie tajników pierwszej pomocy.

Po więcej informacji dotyczących Petrus Trans-Med można wejść na stronę internetową, zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
L
Kuba lorent
PETRUS-TRANS-MED Firma Która pomyliła pacjentów ze względu na to, że wozili po 3 osoby naraz. Nie liczy się Pacjent tylko $ to nie pierwsze potknięcia Pana Piotra Cygana. link Do Artykułu Na Onecie Tragiczna pomyłka 9Grudnia.2020 Zastanów się zanim Ich zamówisz żenada te opinie to chyba rodzina im pisze.

Słowa kluczowe