Iwbud Jan Lipowski

Przeglądy techniczne obiektów budowlanych, nadzór budowlany...

ul. Miklaszewskiego 9 /7, 02-776 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 176 138
Adres korespondencyjny
ul. Miklaszewskiego 9 /7, 02-776 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Wykonuję okresowe ogólnobudowlane przeglądy półroczne, roczne i pięcioletnie budynków mieszkalnych. Pełnię funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego w branży ogólnobudowlanej zarówno dla inwestorów publicznych, jak i indywidualnych. Posiadam uprawnienia konstrukcyjno-budowlane oraz inżynieryjno-drogowe, uprawnienia dozorowe dla instalacji elektrycznych, gazowych i sanitarnych.
Produkty i usługi
Iwbud Jan Lipowski to firma świadcząca usługi z zakresu przeglądów technicznych obiektów budowlanych i prowadzenia nadzoru inwestycji budowlanych. Założyciel przedsiębiorstwa jest członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Zakres jego uprawnień obejmuje projektowanie i nadzór nad pracami konstrukcyjno-budowlanymi, inżynieryjno-drogowymi, a także dozorowanie instalacji elektrycznych, gazowych i sanitarnych.

Firma Iwbud realizuje całościowy nadzór nad inwestycjami budowlanymi, a także organizuje i nadzoruje prace budowlane, poczynając od fazy wznoszenia budynków po ich odbiór techniczny. W ramach prac kierownika budowy, Jan Lipowski realizuje czynności wymagane prawem i wynikające z organizacji procesu budowlanego, m.in. protokolarne przejęcie od inwestora i odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy wraz ze znajdującymi się na nim obiektami budowlanymi, prowadzenie dokumentacji budowy, zapewnienie geodezyjnego wytyczenia obiektu czy przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Iwbud Jan Lipowski posiada także doświadczenie i uprawnienia do nadzoru nad budynkami, które są już eksploatowane. Wykonywanie przeglądów okresowych jest więc kolejnym z zakresów działalności przedsiębiorstwa. Firma realizuje kontrole roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych, a także kontrole półroczne obiektów wielkopowierzchniowych. Kolejną usługą jest wykonywanie świadectw energetycznych/certyfikatów oraz audytów energetycznych.

Klientami firmy są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i publiczni. Usługi świadczone są m.in. na obszarze takich miejscowości jak Wołomin, Pruszków, Wyszków, Sochaczew, Ożarów Mazowiecki, Legionowo czy Piaseczno.

Firma oferuje dogodne warunki współpracy i wygodny kontakt poprzez e-mail i telefon komórkowy. Warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów.
Marki i specjalizacje
Przeglądy techniczne obiektów budowlanych

Nadzór budowlany

Wykonywanie świadectw energetycznych/certyfikatów oraz audytor energetycznych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wołomin, Pruszków, Wyszków, Sochaczew, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe