Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe

Tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe z języka niemieckiego

Tłumacze przysięgli
ul. Nowoursynowska 147b/15, 02-776 Warszawa Ursynów, woj. mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe
ul. Nowoursynowska 147b/15, 02-776 Warszawa Ursynów, woj. mazowieckie
NIP
5251546762
Telefon
Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe

Informacje

Opis działalności firmy Maria Piechowicz Tłumaczenia Przysięgłe w Warszawa
Mam na imię Maria Piechowicz. Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i prowadzę własne biuro tłumaczeń, które zlokalizowane jest w Warszawie, na Ursynowie. Działam w branży już od 1980 roku.
Produkty i usługi
Zajmuję się przede wszystkim świadczeniem usług tłumaczeniowych z języka niemieckiego. Zapewniam wykonywanie precyzyjnych przekładów dokumentacji oraz innych tekstów wykonanych w tym właśnie języku. Translacje wykonuję przede wszystkim z języka niemieckiego na polski, ale działam również w zupełnie odwrotnych przypadkach.

Zapewniam tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Szanuję czas swoich klientów, dlatego wszystkie zlecenia realizuję w ustalonym wcześniej terminie. W skład realizowanych przeze mnie tłumaczeń przysięgłych wchodzą przekłady dokumentacji samochodowej, metrykalnej, sprawozdań, zaświadczeń lekarskich lub o niekaralności, a także pism urzędowych.

Ponadto możecie mi Państwo powierzyć precyzyjne tłumaczenia Regon, Krajowego Rejestru Sądowego lub identyfikacji podatkowej. Z kolei w przypadku tłumaczeń zwykłych wykonuję translacje tekstów technicznych, specjalistycznych lub związanych z medycyną, budownictwem czy prawem. Posiadam też doświadczenie w zakresie tłumaczenia tekstów dotyczących kultury czy sztuki.

Zapraszam do nawiązania współpracy z moim biurem tłumaczeń w Warszawie.

Aktualności

tłumaczenia języka niemieckiego

27.05.2024

Tłumaczenia języka niemieckiego to usługi polegające na przekładzie tekstów z języka niemieckiego na polski i odwrotnie, które mogą być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Maria Piechowicz, tłumacz przysięgły z Warszawy, oferuje profesjonalne tłumaczenia języka niemieckiego zarówno w zakresie tekstów specjalistycznych, jak i tych o charakterze ogólnym. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz znajomości specyfiki obu języków, Maria Piechowicz gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń, co jest niezwykle istotne w przypadku dokumentów wymagających precyzyjności i terminologii branżowej. Zapraszamy do kontaktu z tłumaczem przysięgłym Marią Piechowicz, aby skorzystać z jej usług i otrzymać fachowe wsparcie w zakresie tłumaczeń języka niemieckiego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń