Transmid Sp. z o.o.

Usługi transportowe z HDS 10t, usługi dźwigowe.

Transport samochodowy
ul. Nowy Służewiec 1, 02-699 Warszawa Ursynów, mazowieckie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 852 00 01
Adres korespondencyjny
ul. Nowy Służewiec 1, 02-699 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

O nas
Firma nasza wykonuje wszelkiego typu prace specjalistyczne w zakresie transportu, przemieszczania i ustawiania ciężkich maszyn, urządzeń i sejfów. Wyspecjalizowaliśmy się w transporcie poziomym i pionowym, także w przypadku znacznej różnicy poziomów. Potrafimy transportować urządzenia po schodach lub wstawiać je przez okno. Posiadamy skonstruowaną do tego celu rampę transportową, która może przenosić obciążenia nawet do 30 ton. Możemy dostosować ją do różnych warunków oraz poziomów w zakresie od 1 m do 10 m. Jesteśmy wyposażeni we wszelkiego typu wózki, transportery rolkowe, lewary, podnośniki oraz wciągarki linowe i łańcuchowe umożliwiające przemieszczanie urządzeń o wadze do 50 ton.

Ponadto świadczymy wszelkiego rodzaju prace rozładunkowe nowych urządzeń, które zostały dostarczone przez inne firmy.
Opis działalności
Firma nasza wykonuje wszelkiego typu prace specjalistyczne w zakresie transportu, przemieszczania i ustawiania ciężkich maszyn, urządzeń i sejfów. Wyspecjalizowaliśmy się w transporcie poziomym i pionowym, także w przypadku znacznej różnicy poziomów.
Produkty i usługi
Podstawową działalnością firmy jest świadczenie usług transportowych samochodami odkrytymi z dźwigami HDS.

Rozwój firmy oraz potrzeby rynku wymusiły wyspecjalizowanie się w kilku kierunkach działalności.

Wśród nich wyróżniamy cztery typy usług:
- Przemieszczanie maszyn i urządzeń,
- Transport i montaż kontenerów biurowych,
- Wynajem samochodów ciężarowych wraz kierowcą,
- Usługi maszynami budowlanymi.

* Transport kontenerów
Proponujemy kompleksowe usługi przemieszczania zapleczy biurowych i sanitarnych składających się z systemów kontenerowych.

Przy realizacji takiej usługi zajmiemy się:
- Demontażem kontenerów,
- Demontażem instalacji wewnętrznych,
- Załadunkiem i transportem kontenerów,
- Przygotowaniem podłoża pod kontenery,
- Ustawieniem i ponownym montażem kontenerów.

* Przemieszczanie maszyn
Firma nasza wykonuje wszelkiego typu prace specjalistyczne w zakresie transportu, przemieszczania i ustawiania ciężkich maszyn, urządzeń i sejfów. Wyspecjalizowaliśmy się w transporcie poziomym i pionowym, także w przypadku znacznej różnicy poziomów. Potrafimy transportować urządzenia po schodach lub wstawiać je przez okno. Posiadamy skonstruowaną do tego celu rampę transportową, która może przenosić obciążenia nawet do 30 ton.

* Usługi maszynami budowlanymi
Dysponujemy dźwigiem samochodowym o udźwigu 10 ton na podwoziu LIAZ oraz ładowarkę kołową z łyżką i widłami o udźwigu 1,5 tony.

* Usługi transportowe
Wynajmujemy maszyny budowlane, wózki widłowe, samochody ciężarowe z HDS.
Marki i specjalizacje
Tabor:
Samochody ciężarowe:
* MAN 26.403 z napędem 6x4 z dźwigiem MKG 350.7
* Iveco 260 z napędem 6x4 (odkryty) z dźwigiem ATLAS 255
* Mercedes 1726 z dźwigiem Hiab 220
* MAN 19.272 z dźwigiem Palfinger 28000
* MAN 18.232 z dźwigiem EFFER 20000
* Mercedes Atego 1828 z dźwigiem HIAB 095
* Mercedes 1420 z dźwigiem Hiab 090
* VolvoFL 615 z dźwigiem Heila 085
* Mercedes 1320 z dźwigiem Hiab 070
* Renault Master, ładowność 1,5 t
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

transport hds, usługi transportowe, usługi dźwigowe, transport specjalistyczny, transport krajowy, transport samochodowy, wynajem dźwigów, transport ciężki, hds, usługi hds, samochody z hds, wynajem hds, przewozy krajowe, poziomowanie maszyn, przeprowadzki maszyn, transport maszyn, przemieszczanie maszyn, przenoszenie maszyn, przeprowadzki specjalistyczne, przestawianie maszyn, relokacje maszyn, przewożenie maszyn, przewóz maszyn, przeprowadzki przemysłowe, przeprowadzki zakładów produkcyjnych, przeprowadzki warsztatów, transport wewnętrzny, transport kontenerów, rozładunki, załadunki, rozładunek, transport niskopodwoziowy, wózki widłowe, przemieszczanie urządzeń, transport kontenerów biurowych, montaż kontenerów biurowych, wynajem samochodów ciężarowych wraz kierowcą, usługi maszynami budowlanymi, usługi przemieszczania zapleczy biurowych i sanitarnych, demontaż kontenerów, demontaż instalacji wewnętrznych, załadunkiem kontenerów, transportem kontenerów, przygotowaniem podłoża pod kontenery, ustawieniem i ponownym montażem kontenerów, pakowanie eksportowe, wystawianie przez okno, maszyny budowlane, pakowanie eksportowe maszyn, rozładunki maszyn dostarczonych przez producentów, demontaże maszyn, złomowanie maszyn, transport maszyn i urządzeń przemysłowych samochodami z hds, transport kontenerów budowlanych z rozładunkiem hds, transport eksponatów, rzeźb i pomników, transport szkła budowlanego, transport i montaż reklam przy pomocy dźwigu hds, transport materiałów budowlanych i konstrukcji stalowych, transport maszyn budowlanych pojazdami niskopodwoziowymi, prace montażowe dźwigami hds, wynajem pojazdów do prac budowlanych