Aneta Salon Fryzjersko-Kosmetyczny.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiany jest zdrowy i ładny wygląd włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Pięciolinii 3, 02-784 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Aneta Salon Fryzjersko-Kosmetyczny.
ul. Pięciolinii 3, 02-784 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
606534026
Aneta Salon Fryzjersko-Kosmetyczny.

Informacje

Opis działalności firmy Aneta Salon Fryzjersko-Kosmetyczny. w Warszawa
Salon fryzjersko-kosmetyczny Aneta oferuje usługi z zakresu strzyżenia, modelowania i pielęgnacji włosów już od 2006 roku. Ma swoją siedzibę w Warszawie, a założycielką jest Aneta Sus. Pracownicy zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Salon Aneta oferuje usługi z zakresu fryzjerstwa damskiego, męskiego i dziecięcego. Działa już od półtorej dekady. Korzysta z kosmetyków renomowanych włoskich firm, by zapewnić swoim klientom odpowiednią pielęgnację i ochronę włosów. Specjalnością zakładu jest cięcie za pomocą gorących nożyczek „ThermoCut”. Jest to strzyżenie regeneracyjne, które ma na celu zabezpieczenie włosów przed kruszeniem się i rozdwajaniem końcówek. Po strzyżeniu włosy są łatwe w układaniu, a także błyszczące i sprężyste.

Oferta salonu obejmuje usługi takie jak:

- koloryzacja,
- baleyage,
- trwała,
- upięcia,
- koki,
- fryzury wizytowe, ślubne,
- regeneracja i pielęgnacja włosów,

Salon oferuje fachowe porady stylisty, a także pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Wykwalifikowani fryzjerzy korzystają z najnowszych technik strzyżenia, a także dopasowują fryzurę do kształtu twarzy i typu urody.

Uzupełnieniem oferty są usługi kosmetyczne takie jak manicure, pedicure, przedłużanie i regeneracja paznokci, a także henna oraz regulacja brwi.

Szczegółowych informacji odnośnie oferty Salonu znajdą Państwo pod numerem telefonu.


Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Grażyna
Korzystam z usług Salonu od 15 lat. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa mi la i profesjonalna. W salonie panuje bardzo ciepła wręcz przyjacielska atmosfera. Kawka, ciasteczka i ploteczki są równie ważne jak wykonanie usługi. Zawsze z przyjemnością tam goszczę, a goszczę co najmniej raz w miesiącu. Serdecznie pozdrawiam i polecam ten salon.