Haqna Aneta Rudo

Wykańczanie wnętrz i realizacja projektów architektonicznych

Wykańczanie wnętrz
ul. Polinezyjska 1/13, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
602 622 629
Adres korespondencyjny
ul. Polinezyjska 1/13, 02-777 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Haqna to zakład specjalizujący się w remoncie i wykańczaniu mieszkań. Właścicielką firmy jest Aneta Rudo. Swoje usługi świadczymy już od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Planujesz remont swoje mieszkania? A może chcesz odpowiednio zagospodarować wnętrze biura? Z Haqna to żaden problem! Pomalujemy i wykończymy dosłownie każde pomieszczenie. Od lat współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i z właścicielami różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Nasi fachowcy cechują się przede wszystkim rzetelnością. Dbamy o precyzję realizacji każdego zlecenia. Haqna to nie tylko firma zajmująca się remontami mieszkań. Działamy z wieloma projektantami wnętrz. Zaplanujemy wybrane przez Ciebie pomieszczenie. Uwzględnimy każdą Twoją prośbę.

Do naszych zadań należy między innymi:

- malowanie,
- nakładanie gładzi,
- tynkowanie,
- szpachlowanie,
- tworzenie zabudów karton-gips,
- gruntowanie,
-montaż listew przypodłogowych,
- układanie terakoty i parkietu,
- montaż okien i drzwi,
- montaż parapetów.

Jeśli zależy Ci na doskonałości, powinieneś wybrać naszą firmę Haqna! Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Warszawie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Hubert
Firma remontowa dopięła wszystko na ostatni guzik. Widać, że znają się na swojej pracy. Remont został przeprowadzony zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jeśli chodzi o malowanie to wszystko idealnie co do milimetra.