Noack Polen Sp. z o.o.

Żywienie zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Pasze
ul. Poloneza 93, 02-826 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Noack Polen Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Noack Group of Companies powstała w 1980 roku w Szwajcarii. Aktualnie jej siedziba znajduje się w Austrii, a przedsiębiorstwo działa w Bułgarii, Chorwacji, Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji oraz w Słowenii. Polski oddział rozpoczął działalność na początku lat 90. XX wieku i zajmuje się dostarczaniem dodatków paszowych oraz testów umożliwiających sprawdzanie jakości artykułów rolnych i spożywczych.
Produkty i usługi
Dodatki paszowe to środki, które wpływają na właściwości artykułów, którymi żywione są zwierzęta. Dodatki dostarczane przez Noack Polen przeznaczone są dla młodych i starszych zwierzą. Cielęta, prosięta i jagnięta mogą być karmione bogatymi w białko artykułami mlekozastępczymi, takimi jak suszona serwatka. Dostarczane są też takie dostatki paszowe jak kwasy żywiczne oraz:
-enzymy paszowe,
-preparaty stabilizujące pracę żwacza,
-preparaty poprawiające jakość granulatu,
-zakwaszacze,
-preparaty przeciwpleśniowe,
-źródła białka sojowego,
-ekstrudowane siemię lniane,
-lepiszcza ligninowe,
-emulgatory paszowe,
-preparaty do dezaktywacji mikotoksyn.
Noack Polen to również firma specjalizująca się w wytwarzaniu konserwantów i dodatków do kiszonek i zbóż oraz produkcji testów. Testy weterynaryjne przygotowane przezfirmowych ekspertów pozwalają na wykrycie chorób u bydła, świń, kur, koni, królików, a także zwierząt domowych, czyli kotów i psów. Za pomocą testów można też wykryć alergeny pokarmowe, zbadać pozostałości leków i sprawdzić poziom higieny i skuteczność mycia obiektów gospodarskich.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie Noack Polen. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gmo,
pcr,
atp,
nir,