Farmio S.A.

Jaja
ul. Puławska 565, 02-844 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Kontakt

Telefon
(22) 649 06 52
Adres korespondencyjny
ul. Puławska 565, 02-844 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Jaja to branża, w której Farmio S.A. prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Warszawa w województwie mazowieckim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (22) 649 06 52 lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@farmio.com
Adres wykonywania działalności przez Farmio S.A. to ul. Puławska 565, 02-844 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Farmio S.A. w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Michał
5/5! naprawdę świetne jaja!
M
Magda
najlepsze firmowe jajka
P
Pracownik
Farmio to bardzo fajna firma, wysoka kultura organizacyjna, zarobki, no cóż zawsze mogłoby być lepiej, ale naprawdę to jest niezłe miejsce pracy. Firma się rozwija, jajka farmio sprzedają się nieźle, firma inwestuje.
B
Bandziorno
Powiem szczerze, że lepszych jajek od Farmio to ja nie jadłem. Zrobiłem sobie z nich pyszną jajecznice z boczkiem, cebulką. Palce lizać!
M
Michał
Jajka farmio są bardzo dobre.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.