Wulkanizacja Change Tyres Łukasz Pamrów

Zaufani mechanicy

ul. Relaksowa 12D, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
539 391 839
Adres korespondencyjny
ul. Relaksowa 12D, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Serwis opon i mechanika samochodowa. Każdy z naszych pracowników posiada niezbędną wiedzę i umiejętności do obsługi i serwisu opon osobowych, 4x4, dostawczych oraz w technologii Run on Flat, co potwierdza otrzymany certyfikat. Wulkanizacja w naszej firmie przebiega zatem profesjonalnie i skutecznie.
Produkty i usługi
Nasz profesjonalny serwis opon oferuje Państwu usługi w zakresie ich sprzedaży, wymiany oraz wyważania komputerowego.

Nasz serwis oferuje:

- Sprzedaż opon osobowych, terenowych i dostawczych,
- Sprzedaż felg stalowych i aluminiowych renomowanych firm,
- Wymianę opon w zakresie od 10 do 24 cali na profesjonalnych montażownicach,
- Wyważanie komputerowe kół na najnowocześniejszych wyważarkach,
- Naprawę ogumienia materiałami o najwyższej jakości,
- Sezonową przechowalnię ogumienia i kół,
- Pompowanie kół Azotem,
- Utylizację zużytego ogumienia.

Zajmujemy się również mechaniką samochodową. Powierzając obsługę swoich samochodów w naszej firmie możecie Państwo liczyć na solidne i szybkie wykonanie napraw mechanicznych, takich jak: naprawa hamulców, naprawa zawieszenia, wymiana oleju i filtrów, wymiana płynu chłodniczego.

W naszym warsztacie na Kabatach dokonujemy także wymiany akumulatorów, żarówek, wycieraczek i innych elementów samochodu.

W naszej firmie wulkanizacja przebiega z użyciem nowoczesnego sprzętu, co pozwala na skuteczne i dokładne ustawienie kół.

Korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych wyważarek oraz sprawdzonych materiałów naprawczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

Zajmujemy się także praniem tapicerki.

Pranie tapicerki odbywa się w kilku etapach.
Wnętrze auta, z którego usunięto wcześniej wszelkie pozostawione rzeczy, zostaje dokładnie odkurzone, ze szczególnym uwzględnieniem niewielkich szczelin i zakamarków.

Następnie usuwane są wszelkie trudne plamy, zaschnięcia itp.
Dopiero wtedy obicia zostają czyszczone z użyciem specjalnie dobranych środków piorących oraz zastosowaniem odpowiedniej techniki – prania ekstrakcyjnego, z użyciem ciepłej lub suchej piany.
Kiedy wszystkie plamy i zanieczyszczenia zostają usunięte, auto jest suszone i ponownie odkurzane, a poszczególne elementy zostają zaimpregnowane.

Cechuje nas profesjonalizm, terminowość oraz długoletnie doświadczenie.
Marki i specjalizacje
Sprzęt i urządzenia na których pracujemy są najnowocześniejsze, co pozwala nam na obsługę kół od 10 do 24 cal bez jakichkolwiek uszkodzeń czy porysowania felg.

Wyważanie kół odbywa się na wyważarkach o zwiększonej liczbie punktów pomiarowych dzięki czemu koło jest wyważone bardziej precyzyjnie. Program optymalizacji pozwala na zminimalizowanie bicia koła przez odpowiednie ułożenie ogumienia na feldze, co skutkuje poprawieniem toru jazdy, oraz wydłuża jej żywotność o 20%.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń