Centrum Ogrodnicze Sequoia Gospodarstwo Szkółkarskie

Szeroki wybór roślin i krzewów do Twojego ogrodu

Ogrodnictwo
ul. Rosoła 19, 02-797 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 19:00
Wtorek 10:00 - 19:00
Środa 10:00 - 19:00
Czwartek 10:00 - 19:00
Piątek 10:00 - 19:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Ogrodnicze Sequoia Gospodarstwo Szkółkarskie

Informacje

Opis działalności
Gospodarstwo szkółkarskie Sequoia znajduje się w Warszawie. Początki jej działalności sięgają 1874 roku. Centrum ogrodnicze powstało natomiast w 1999 roku. Zajmuje się uprawą i sprzedażą roślin, drzew i krzewów ozdobnych.
Produkty i usługi
Centrum ogrodnicze Sequoia to firma działająca od 1874 roku. Nasze gospodarstwo ogrodnicze początkowo skupiało się na pracy związanej z sadami i uprawami polowymi, następnie poszerzyliśmy usługi o uprawę kwiatów szklarniowych. Konsekwentnie rozwijamy nasze działania, między innymi o szkółkę drzew i krzewów ozdobnych.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy cenią sobie piękno kwiatów oraz otaczającą ich zieleń, dlatego w naszym centrum dostępne są nie tylko dobrze znane gatunki roślin, ale również ich wyjątkowe odmiany, zachwycające swoją oryginalnością i kolorystyką.

Posiadamy różne rodzaje kwiatów oraz roślin balkonowych, takich jak pelargonie stojące i wiszące, bratki, begonie czy aksamitki. Polecamy także rośliny rabatowe, do skalniaków oraz mrozoodporne. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się zioła, między innymi bazylia, kolendra i pietruszka, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Ponadto w sezonie prowadzimy sprzedaż truskawek oraz malin.

Dostępne są także krzewy ozdobne, byliny oraz pnącza, które będą ozdobą każdego ogrodu. Nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu w doborze kłączy, nasion i cebul roślin, odpowiednich do ogródków i ziemi, jaka się w nich znajduje. Doradzimy jak dbać o sadzonki roślin, pomożemy wybrać odpowiedni nawóz, podłoże ogrodnicze oraz donice. Podpowiemy także, jak należy zajmować się poszczególnymi roślinami oraz drzewami, aby rosły zdrowe i piękne.

Zajmujemy się sprzedażą roślin dla osób prywatnych oraz firm. Mamy wielu stałych klientów w całej Polsce, którzy regularnie korzystają z naszej oferty. Zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszego centrum ogrodniczego w Warszawie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, które można wysyłać do nas także za pośrednictwem skrzynki mailowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń