Anwa Anna Ponto

Studio projektowe wzorów hafciarskich.

Hafciarstwo
ul. Surowieckiego 12, 02-785 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 20:00
Wtorek 08:00 - 20:00
Środa 08:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 20:00
Piątek 08:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
601216205
anwa@anwa.pl
Anwa Anna Ponto

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w zakresie tworzenia wzorów hafciarskich. Zlecenia wykonujemy szybko. Jako firma ANWA istniejemy na rynku od 1992 roku. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami hafciarskimi sterowanymi komputerowo. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy.
Produkty i usługi
W ramach prowadzenia firmy ANWA zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju haftów za pomocą profesjonalnych maszyn. Proponujemy swoim Klientom również koszulki bądź rękawiczki z własnym, autorskim wzorem, które mogą okazać się doskonałym oraz stylowym dopełnieniem każdej kreacji.

T-Shirty z ciekawym haftem to również doskonały i oryginalny pomysł na prezent. Może również pełnić funkcję reklamową, na przykład wtedy, kiedy wyszytym wzorem jest logo przedsiębiorstwa. Wszystkie usługi świadczymy nieprzerwanie od 1992 roku, dzięki czemu posiadamy spore doświadczenie.

Wykonujemy między innymi:
- tworzenie aplikacji,
- haft cieniowany,
- haft wypukły,
- emblematy i tarcze szkolne,
- naszywki czy proporczyki,
- haftowanie na ubraniach.

Możemy wykonać profesjonalne i precyzyjne hafty na każdym rodzaju tkanin czy materiałów, wyrobach gotowych czy metrażu. Tworzymy również aplikacje, haft cieniowany oraz wypukły. Najważniejsza jest dla nas jakość i precyzja każdego haftu. Dysponujemy również biurem projektowym, w którym wykonujemy projekty haftów.

Wzory do haftowania wykonujemy na podstawie przeróżnych projektów graficznych, które dostarczają nam Klienci. Służymy także profesjonalnym doradztwem i pomocą przy opracowaniach graficznych. Wzory wykonujemy szybko, przy czym wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę branżową.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy ANWA z Warszawy.
Marki i specjalizacje
Anwa wykonuje wzory do haftowania na podstawie graficznych projektów dostarczonych przez Klientów. Realizuje pomysły zleceniodawców. Oferuje również pomoc graficzną oraz usługi w zakresie tworzenia wzorów hafciarskich.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń