Renoma

Produkcja, montaż i naprawa rolet

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Surowieckiego 8, 02-785 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 644 09 64
Adres korespondencyjny
ul. Surowieckiego 8, 02-785 Warszawa Ursynów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Renoma znajduje się w Warszawie, a początku jej działalności sięgają 1993 roku. Przedsiębiorstwo Jerzego Tolaka zajmuje się produkcją osłon okiennych. Usługi oferuje osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym, instytucjom, a także szkołom.
Produkty i usługi
Osłony okienne to niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania, biura i obiektu usługowego. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona przed oślepiającymi promieniami słonecznymi, ale służą też utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń. Szukając najlepszych rozwiązań tego typu najlepiej zaufać doświadczonej firmie, takiej jak obecna na rynku już prawie 30 lat Renoma. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Podczas wykonywania zleceń korzysta z najlepszych jakościowo komponentów, dlatego wytwarzane w zakładzie osłony są wytrzymałe i estetyczne.

Renoma produkuje przede wszystkim rolety wewnętrzne, w tym:
-rolety wolnowiszące
-rolety kasetowe okienne
-rolety kasetowe ścienne
-rolety dzień/noc
-rolety dzień/noc 3 D
-rolety dachowe

Firma przyjmuje też zamówienia na rolety zewnętrzne i żaluzje. Te drugie dzielą się na bambusowe, aluminiowe i łączące zalety obu tych materiałów. Ponadto na ofertę składają się plisy, verticale, refleksole i moskitiery. Na specjalne zamówienie produkowane sąrównież markizy tarasowe.

Wszystkie osłony są dostarczane na wskazane miejsce i precyzyjnie montowane. Jeśli takie jest życzenie klientów wraz z osłonami montowana jest automatyka do sterowania roletami. Firma podejmuje się też naprawy rolet i innych osłon. Dysponuje dużym zapasem części zamiennych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Renoma i jej ofercie. Więcej o poszczególnych osłonach okiennych przeczytają Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń