Magnezyt Producent Płyt Magnezowych MgO

Produkcja płyt magnezowych MgO

Materiały budowlane
ul. Wańkowicza 4A/32, 02-796 Warszawa Ursynów, mazowieckie
(4 reviews) napisz opinię
Magnezyt Producent Płyt Magnezowych MgO
ul. Wańkowicza 4A/32, 02-796 Warszawa Ursynów, mazowieckie
Telefon
Magnezyt Producent Płyt Magnezowych MgO

Informacje

Opis działalności firmy Magnezyt Producent Płyt Magnezowych MgO w Warszawa
Jako firma Magnezyt funkcjonujemy w branży od 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się produkcją płyt magnezowych MgO. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą, która dostarcza system suchej zabudowy w oparciu o nowy materiał, jakim są płyty magnezowe Magneco. Są one ekologiczne i bezpieczne - nie zawierają azbestu, formaldehydu i innych szkodliwych substancji. W jej skład wchodzą wyłącznie naturalne ekologicznie czyste materiały.

Tego rodzaju produkt posiada wiele zalet, takich jak lekkość, trwałość, niepalność, giętkość i technologiczność w obróbce. Ponadto elementy składowe płyt zapobiegają pojawianiu się pleśni, grzybów i insektów. Dodatkowo materiał jest odporny na mróz, zmiany reologiczne i wilgoć. Zapewnia też izolacyjność cieplną i dźwiękową.

Płyty magnezowe dostępne są w trzech wersjach: Standard, Premium i Fasad. Wykorzystuje się je w pracach wykończeniowych w budynkach mieszkalnych, administracyjnych i użyteczności publicznej.

Wśród dostępnych w naszej ofercie wyrobów oprócz płyt znajdą Państwo też szpachlówki do płyt magnezowych oraz wkręty do ich montażu.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na stworzenie produktu o najlepszych parametrach z zakresu ekologii i bezpieczeństwa.

Szczegóły zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Magnezyt Producent Płyt Magnezowych MgO z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 reviews) napisz opinię
K
Kazik
Fajnie, że na rynku istnieją ekologiczne i bezpieczne materiały, bez azbestu i formaldehydu. Takie są właśnie płyty magnezowe MgO. Polecam!
P
Paweł
Jestem bardzo zadowolony z zakupu płyt magnezowych. To świetne produkty.
J
Jędrzej
Materiał świetnie sprawdza się w pracach wykończeniowych w budynkach mieszkalnych. Jest bardzo trwały i giętki.
A
Arkadiusz
Pierwszy raz zakupiłem system suchej zabudowy w oparciu o płyty magnezowe. Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem tego produktu. Jest lekki, trwały, ognioodporny i zapewnia doskonałą izolacyjność cieplną i dźwiękową. Szczerze polecam.