Hajmig sp. z o.o.

Samochody z gwarancjami technicznymi

Samochody używane
ul. Łopuszańska 24c, 02-220 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hajmig sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Hajmig to firma z Warszawy. Zajmuje się sprzedażą poleasingowych samochodów znajdujących się w dobrym stanie technicznym. Salon działa od 1993 roku i współpracuje z firmami z różnych branż. Oferuje kompleksową pomoc w sprzedaży i zakupie, liczne dodatkowe usługi i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Zakup nowego samochodu wiąże się ze sporymi wydatkami, a używane auta często są w złym stanie technicznym, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupno samochodu poleasingowego. Taką możliwość zyskują klienci Hajmig. Tutaj można kupić samochody takich marek, jak poleasingowe Fordy, Infiniti, Hyundai, BMW, Citroeny, a także Mercedesy, Nissany, Ople i Peugeoty. Dostępne są też pochodzące z polskich salonów auta Renault, Skoda, Volvo, Volkswagen i KIA.

Są to:
-samochody osobowe,
-samochody dostawcze,
-samochody ciężarowe,
-pojazdy specjalne.

Hajmig oferuje pomoc w uzyskaniu kredytu na auta, zakupu ubezpieczenia OC, AC i Assistance, a także odkupu auta w ciągu 5 lat od sprzedaży.

Dla komfortu klientów przed zakupem możliwe jest przejechanie się w ramach jazdy próbnej, a następnie sprawdzenie stanu technicznego auta w warsztacie. Po zakupie firma może doposażyć auto w wybrane przez kupującego akcesoria, np. alarmy, bagażniki rowerowe i czujniki parkowania.

Hajmig prowadzi też serwis w swoim warsztacie. Mechanicy wymieniają olej, naprawiają silniki, hamulce, klimatyzację, a także elektronikę i instalację elektryczną. Pomagają również w wymianie wycieraczek, akumulatorów, żarówek i płynów eksploatacyjnych.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Hajmig znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

auta,
oc,