Eko-Trans D Molski

Przeprowadzki domów, mieszkań, biur i firm

Transport samochodowy
ul. Łopuszańska 36 a, 02-220 Warszawa Włochy, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 981 739
Adres korespondencyjny
ul. Łopuszańska 36 a, 02-220 Warszawa Włochy, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Eko-Trans to firma z Warszawy, założona w 2013 roku. Zajmuje się usługami transportowymi, w tym kompleksową obsługą przeprowadzek. Prowadzi działalność zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Wykonuje zlecenia na terytorium Polski. Jej właścicielem jest Dariusz Molski.
Produkty i usługi
Szybki, bezpieczny i tani transport to podstawa oferty przeprowadzkowej przygotowanej przez firmę Eko-Trans. Przedsiębiorstwo od lat zajmuje się przewożeniem ładunków na terenie kraju i to niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy osób prywatnych, czy też firm. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i stosowanie skutecznych zabezpieczeń, by ładunki docierały do celu w należytym stanie. Do tego celu stosowane są folie, opakowania kartonowe, a także różnego rodzaju pasy. Do dyspozycji pracowników przedsiębiorstwa jest samochód dostawczy o udźwigu 3,5 tony, w którym mieszczą się nawet duże gabarytowo przedmioty. Oferta przeprowadzkowa obejmuje:
-transport antyków,
-transport pianin,
-transport fortepianów,
-transport mebli,
-transport AGD,
-transport RTV.

Ponadto firma Eko-Trans podejmuje się przewożenia motocykli i realizuje inne, zgodne z oczekiwaniami klientów zlecenia.

Więcej informacji dotyczących firmy Eko-Trans i jej oferty otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu wiadomości e-mailowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

taxi,
5 t,
5 t,
busy,